Rozširujeme team, hľadáme umývača vozidiel

DANUBIASERVICE a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
október 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete u nás robiť? Starať sa o čistotu vozidlá našich klientov.
V rámci umývačských prác hlavne :
- zodpovedať za dôkladnú čistotu a umytie exteriéru a interiéru vozidla,
- vykonávať umytie motorov, kompletnej karosérie, kompletného interiéru vrátane tepovania látkových poťahov sedadiel, kobercov a podvozkových častí vozidla podľa aktuálnych potrieb,
- zodpovedať za údržbu, čistotu a dobrý technický stav zverených technických zariadení a náradia,
- vykonávať činnosti podľa potrieb aktuálnych zákaziek

Ak chcete pracovať v stabilnej spoločnosti, rozširovať svoje vedomosti a skúsenosti v značkovom autoservise, hľadáme práve vás!
Odmenou za pracovitosť bude:
- práca v značkovom servise ŠKODA oceneným titulom "Dealer roka",
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- zľavy na nákup vozidiel a príslušenstva značiek Škoda a VW,
- zľavy na servisné práce,
- vlastné stravovacie zariadenie,
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, tréningy servisných zručností)

Presný termín nástupu bude dohodnutý na pohovore tak, aby vyhovoval obom stranám. Pohovory robíme priebežne, počas celej platnosti ponuky práce.

Na Vaše otázky Vám rád odpovie:
Kontaktná osoba - MIROSLAV MAZÁK
Tel.: 0908 969 644
email: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje starostlivo spracujeme a posúdime.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich uvádzané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť pracovať,
• zodpovedný a odborný prístup,
• samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť,
• schopnosť pracovať v kolektíve

Autorizovaný predaj vozidiel Škoda a Citroën,
predaj originálneho príslušenstva a servis vozidiel Škoda a Volkswagen, Citroën.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3116691  Dátum zverejnenia: 27.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou