Servisný poradca/Prijímací technik

DANUBIASERVICE a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislava
Termín nástupu
marec 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem zákazníkov, ponuka a predaj služieb servisu a príslušenstva,
- vypracovanie servisných ponúk na základe individuálnych požiadaviek zákazníkov,
- poskytovanie služieb zákazníkom vo všetkých otázkach týkajúcich sa údržby a opráv vozidiel - poradenské služby,
- príjem vozidiel do servisu, spísanie servisných zákaziek a ich následné riešenie,
- spolupráca s mechanikmi a majstrami dielne na diagnostikovaní porúch,
- zabezpečenie rýchlej, správnej a úplnej údržby a opravy vozidla zákazníka,
- posudzovanie nárokov v záruke,
- sledovanie kvality výrobkov a zabezpečovanie pravidelného reportovania - hlásenie nedostatkov,
- komunikácia s externou technickou službou - riešenia servisných služieb a iné,
- účtovanie zákaziek,
- administratívne práce súvisiace s pracovným zaradením,

Ponúkame zázemie stabilnej, dlhodobo na trhu pôsobiacej, kapitálovo silnej a úspešnej spoločnosti (v roku 2015 spoločnosť získala ocenenie DEALER ROKA pre značku Škoda).
- zľavy na nákup vozidiel a príslušenstva značiek Škoda a VW,
- zľavy na servisné práce,
- vlastné stravovacie zariadenie,
- príspevka na stravovanie nad zákonom stanovený limit,
- možnosť dohody na štvordňový pracovný týždeň,
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, tréningy servisných zručností)

V prípade Vášho záujmu nám zašlite profesijný životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]
Kontaktná osoba : Bc. Andrea Kostolná

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje starostlivo spracujeme a posúdime.
Vzhľadom na veľký záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich uvádzané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme uchádzača s technickými znalosťami, s prozákazníckym prístupom k práci a s výbornými komunikačnými a manažérskymi schopnosťami.
Vyžadujeme samostatnosť pri riešení pracovných úloh, organizačné schopnosti a predovšetkým zodpovedný a svedomitý prístup k pracovným úlohám.

Autorizovaný predaj vozidiel Škoda a Citroën,
predaj originálneho príslušenstva a servis vozidiel Škoda a Volkswagen, Citroën.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2009248  Dátum zverejnenia: 9.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na pracovnom pohovore