Technik údržby - prevádzkový elektrikár, údržbár

Danube Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Rača, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň prevádzkového elektrikára/údržbára bude:

• vykonávať preventívnu a kontrolnú činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov vydaných pre jednotlivé objekty v nasledovnom rozsahu:
- od VN transformátorov, NN rozvodní, svetelnej, zásuvkovej a motorickej inštalácie vrátane bleskozvodov, vonkajšieho osvetlenia a káblových prípojok vrátane uzemnenia
• pravidelnú odbornú starostlivosť o technologické zariadenia (SHZ, EPS, DRSP, plynové kotle a pod.)
• bežné prevádzkové údržbárske práce na jednotlivých spravovaných objektoch
• pravidelnú údržbu zvereného objektu
• práca v posunutých zmenách podľa potreby prevádzky objektu, držanie pohotovosti - podmienka je závislá od objektu
• vykonávanie drobných pomocných údržbárskych prác
• zamestnanec je povinný plniť ostatné úlohy súvisiace s výkonom pracovnej činnosti podľa potrieb zamestnávateľa, pokynov a príkazov priameho nadriadeného, pokiaľ tieto nie sú v rozpore so zákonom
• je povinný dodržiavať interné postupy spoločnosti pre oblasť environmentu, firemných noriem, smerníc a inštrukcií podľa environmentálneho zákona a následných predpisov.

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu, možnosť odborného rastu a balík zamestnaneckých výhod.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali formou e-mailu. Na osobný pohovor budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá pozývať telefonicky alebo e-mailom.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prevádzkový elektrikár, údržbár

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta budeme požadovať:

• Stredoškolské vzdelanie bez maturity, stredoškolské s maturitou, elektrotechnické
• Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti : § 21, 22, 23
• Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
• Schopnosť riešiť problémy
• Schopnosť pracovať v tíme
• Kreativita, flexibilita, komunikatívnosť
• Vodičský preukaz skupiny B
• Dokonalý prehľad v oblasti a znalosť problematiky
• Prax na podobnej pracovnej pozícii

Spoločnosť sa zaoberá najmä činnosťami spojenými s prenájmom a prevádzkovaním nehnuteľností rôznych typov a zamerania a inými činnosťami s tým súvisiacich (správa nehnuteľností po stránke technickej, administratívnej a obchodnej).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3083509  Dátum zverejnenia: 29.5.2017