Technik údržby - prevádzkový elektrikár, miesto výkonu práce priemyselný a logistický park Devínska Nová Ves (Bratislava 4)

Danube Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava 4 - Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň prevádzkového elektrikára/technika údržby bude:

- denné kontroly elektrických zariadení v priestoroch logistického a priemyselného parku a to najmä:

- preventívna a kontrolná činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov vydaných pre jednotlivé objekty v nasledovnom rozsahu: od VN transformátorov, NN rozvodní, svetelnej, zásuvkovej a motorickej inštalácie vrátane bleskozvodov, vonkajšieho osvetlenia a káblových prípojok vrátane uzemnenia,

Ďalej bude zodpovedný za:

- bežné údržbárske práce v objekte podľa pokynov priameho nadriadeného
- komplexnú letnú a zimnú údržbu zvereného objektu a jeho okolia, a to: kosenie zelených plôch, zametanie komunikácií, odhŕňanie snehu a pod.,

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu, možnosť odborného rastu a balík zamestnaneckých výhod.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali formou e-mailu. Kontaktovať a na osobný pohovor pozývať, budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Preferujeme nástup ihneď.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prevádzkový elektrikár

Počet rokov praxe

3

Od úspešného kandidáta budeme požadovať:

• Stredoškolské vzdelanie bez maturity, stredoškolské s maturitou, elektrotechnický odbor
• Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti : § 21, 22, 23 je nevyhnutnou podmienkou
• prax na pracovnej pozícii elektrikár je podmienkou + očakávame schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
• Schopnosť riešiť problémy
• Schopnosť pracovať v tíme
• Kreativita, flexibilita, komunikatívnosť
• Vodičský preukaz skupiny B a aktívny vodič

Spoločnosť sa zaoberá najmä činnosťami spojenými s prenájmom a prevádzkovaním nehnuteľností rôznych typov a zamerania a inými činnosťami s tým súvisiacich (správa nehnuteľností po stránke technickej, administratívnej a obchodnej).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2075411  Dátum zverejnenia: 9.4.2015