Inventúrnik (Ref. č.: NÁBOR SK)

DANTEM Slovensko s. r. o.

www.dantem.sk/volne-miesta/, Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
od 3,30 na hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VÝLUČNE - brigáda od 18 r.!!! - INVENTÚRY v supermarkete, obchode s oblečením, športovými potrebami, parfumérie - NIE VYKLADANIE TOVARU!!!

PROSÍM - prečítajte si nasledujúci text a neposielajte bezhlavo obratom CV. Stojíme o nových zamestnancov, ale uprednostňujeme tých, ktorí vedia čítať a sú samostatní.
TZNM. - vedia sa aj zaregistrovať a dostaviť sa na pracovný pohovor.

V prípade otázok, mi napíšte jobs@dantem.sk, alebo zavolajte 0948 702 650

Ak píšete - podpíšte sa! Uveďte o ktorú pobočku, v konkrétnom meste máte záujem.
Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov

Vďaka, priatelia - tešíme sa na VÁS, na nových DANTEMÁKOV!

Pre koho je určená brigáda - INVENTARIZAČNÝ PRACOVNÍK?
1. Ak študujete/pracujete a máte záujem o SERIÓZNU - DLHODOBÚ brigádu - tak pre VÁS! Cez stránky sa registrujete + rezervujete si termín, kedy k nám prídete + dozviete sa základné info.
Neposielajte CVčko! Priama cesta k nám = registrácia na konkrétny dátum :)
www.dantem.sk/volne-miesta/

2. Ak ste sa registrovali, dostavte sa - lebo s VAMI NAOZAJ POČÍTAME :)
Je nutné vlastniť POTRAVINÁRSKY PREUKAZ /vystaví ho obvodný lekár zväčša na počkanie, je možné doložiť aj po prijatí/

3. Inventúry prebiehajú v mestách pobočiek a ich okolí. Ak sa cestuje, doprava je zabezpečená nami - z mesta pobočky ! - čas na ceste preplatení.

Plat je od 3,30 Eur za hodinu + príplatky za šikovnosť, čas strávený na ceste.
- v prípade šikovnosti - kariérny postup

NEVYPLÁCAME MZDU NA RUKU - ale na účet zamestnanca!
Pracuje sa v tíme mladých ľudí - skvelých parťákov :)
Inventúry sú počas celého týždňa - denné aj večerné.
Pracuje sa 6 až 8 hod.

Informácie o výberovom konaní

Prvá brigáda hneď po podpise pracovnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz - vítaný!

Spoločnosť DANTEM Slovensko s. r. o. ako jediná ponúka komplexné služby v oblasti inventarizácie na českom, slovenskom a maďarskom trhu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Blatnická 1649/3
831 02 Bratislava
ID: 2557054   Dátum zverejnenia: 1.10.2016