Inventarizačný pracovník

DANTEM Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
január 2015
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopných a spoľahlivých spolupracovníkov na pozíciu "Inventarizačný pracovník".

Pracovnoprávny vzťah

Dohoda o brigádnickej práci študentov (DBPŠ)

Podmienky práce:

Ponúkaná mzda (brutto): DBPŠ - od 3,00 € / hod. + čas strávený cestovaním
Popis činnosti: Činnosť inventarizačného pracovníka pri inventúrach tovaru.
Realizácia inventúr: Celé územie SR.
Doprava: Mimo Žiliny je spoločná a zaisťuje ju zamestnávateľ. Čas strávený spoločným cestovaním na miesto konania inventúry je platený.
Spolupráca: Preferovaná je opakovaná (niekoľko krát za týždeň) a dlhodobá (počas celého roka). Brigádu ponúkame od januára 2015.

V PRÍPADE ZÁUJMU SA ZAREGISTRUJTE NA STRÁNKE www.dantem.sk/volne-miesta/

ALEBO KONTAKTUJTE PRIAMO NAŠE PERSONÁLNE ODDELENIE NA NIŽŠIE UVEDENOM KONTAKTE

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1949690  Dátum zverejnenia: 5.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 EUR/hodina