Obchodný zástupca - Rozbehni svou kariéru v Sales!

Danone a.s.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace o pracovní pozici:

Místo práce:
Bratislava, Malacky, Stupava, Záhorie

Vaší náplní práce bude:

  • seznamovat se s prací obchodního oddělení formou péče o konkrétní zákazníky jako obchodní zástupce
  • plánování každodenních činností vzhledem k počtu zákazníků a stanoveným cílům
  • určovat a analyzovat potřeby zákazníka, prezentovat výrobky a akce, zajišťovat správnost cen a vystavení zboží na regálu, umísťovat propagační materiály
  • pracovat na projektech category managementu - plánování umístění výrobků v obchodech, analyzování současné situace, podpora při vytváření strategie
  • pracovat na projektech trade marketingu - podpory prodejních aktivit

Nabízíme Vám:

kvalitní pracovní příležitost pro zahájení Vaší kariéry v obchodu

  • mezinárodní prostředí jedné z největších společností produkujících rychloobrátkové zboží
  • profesní rozvoj a získávání kvalitních obchodních zkušeností
  • on the job training nejvyšší kvality
  • samostatnou a kreativní práci s možností budoucího kariérového postupu v obchodním oddělení!
  • možnost podílet se na obchodních výsledcích společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení – fix + bonusy
  • automobil i pro soukromé účely
  • telefon, handheld
  • vzdělávání a rozvoj
  • další zaměstnanecké výhody a benefity

Požadujeme:

  • SŠ, VOŠ, VŠ (vhodné i pro čerstvé absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru v obchodním oddělení)
  • bydliště v uvedeném regionu
  • velmi dobré komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
  • výborné analytické schopnosti, logické myšlení a kreativní přístup
  • znalost PC - MS Excel; Word a Powerpoint
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou (aktivní řidič)
  • orientace na cíl a na dosažení výsledků
  • ctižádostivost a chtít být tím nejlepším
  • ambice na kariérní postup

Nástup možný ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2836959  Dátum zverejnenia: 2.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.