Statik

Daniel Bukov OK TEAM, s.r.o.

Miesto práce
Bohrova 1, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacMzda sa riadi kvalitou vykonanej práce. Navyšovanie mzdy priamo závisí od odvedených výkonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie nosných železobetónových a oceľových konštrukcií.
Návrh nosného systému, statické výpočty, výkresy tvaru a výstuže, dispozičné výkresy oceľových konštrukcií a detailov.

Pružný pracovný čas
Stabilné pracovné podmienky
Odborné vzdelávanie, konferencie.
Možnosť práce z domu

Informácie o výberovom konaní

osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nosné konštrukcie stavieb

Ostatné znalosti

SCIA Engineer - Základy
Autodesk Revit - Základy
Geo5 - Základy
Mathcad - Základy
ETABS - Úplný začiatočník
SAFe - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prednosť majú uchádzači s kreatívnym pozitívnym prístupom a s dobrým vzťahom k profesii.

Spoločnosť pre projektovanie stavieb so širokým zameraním na nosné konštrukcie občianskych a priemyselných stavieb, nosných konštrukcií pre technologické zariadenia.
Dlhoročná prax v oblasti navrhovania výškových budov, dynamicky zaťažených konštrukcií a rekonštrukcií stavieb.
Spoločnosť intenzívne využíva programy pre analýzu nosných systémov od renomovaných spoločností.
Využívanie systémov BIM a CAD považuje za samozrejmosť.
ID: 4506543  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac