Manažér mechanizácie, dopravy a hospodárskej správy

DANICON HOLDING, a.s.

Miesto práce
Horný Hričov, okres Žilina
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť TUBAU, a.s.

Náplň práce:
• vedenie požičovne strojov, dopravy a správy majetku.
• evidencia HIM, DHIM, inventúry, zabezpečenie opráv stojov, náhradných dielov, materiálu pre dielne v Hornom Hričove, vystavovanie faktúr za prenájom,
• zabezpečovanie revízií a skúšok v určenom termíne podľa platných noriem a predpisov – zdvíhacie zariadenia, tlakové nádoby a pod.
• zodpovednosť a dodržiavanie metrologického poriadku, kalibrácia pracovných meradiel, evidencia firemných etalónov, pracovných meradiel – kontroly
• vedenie správy majetku a všetky činností s tým súvisiace

auto, mobil, PC

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Vašu žiadosť so životopisom na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Do predmetu správy uvádzajte prosím názov pozície o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas spoločnosti DANICON holding, a.s. a jej dcérskym spoločnostiam s evidenciou a spracovaním osbných údajov podľa Zákona č.428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- komunikatívnosť, flexibilita, rozhodnosť, schopnosť zvládať stresové situácie,
- prirodzený rešpekt, schopnosť viesť tím zamestnancov - cca 10 ľudí,
- prax minimálne 5 rokov v požadovanom odbore

DANICON HOLDING, a.s. zastrešuje a koordinuje činnosť viacerých silných dcérskych firiem v oblasti stavebníctva, výroby, spracovania a predaja kameniva, betónu a obaľovaných zmesí.
ID: 654865  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody