Vodič domiešavača

DANICON HOLDING, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Doprava vyrobeného čerstvého betónu na miesto určenia podľa pokynov koordinátora dopravy a dispečera (strojníka)
- Vykonávanie údržby zvereného dopravného prostriedku
- Vedenie predpísanej evidencie (dodací list, záznam o prevádzke vozidla)
- Udržiavacie práce na prevádzke

- príplatky za nadčasy
- pohyblivý pracovný čas
- možnosť ubytovania

Pozícia sa obsadzuje pre našu dcérsku spoločnosť ZEDA Bratislava, s.r.o.

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš profesný životopis na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Do predmetu správy uvádzajte prosím názov pozície o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas spoločnosti DANICON HOLDING, a.s. a jej dcérskym spoločnostiam s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

- držiteľ strojníckeho preukazu č. 20 (autodomiešavače)
- platný vodičský preukaz sk. C,
- zodpovedný prístup k práci a ochot učiť sa
- tachografova karta, zdravotný preukaz,psychotesty.

DANICON HOLDING, a.s. zastrešuje a koordinuje činnosť viacerých silných dcérskych firiem v oblasti stavebníctva, výroby, spracovania a predaja kameniva, betónu a obaľovaných zmesí.
ID: 1592540  Dátum zverejnenia: 16.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou