Taxes and reports analyst

Čo ponúka Danfoss
Využite svoju vášeň pre čísla a prevezmite zodpovednosť za úlohy v našej globálnej finančnej komunite. Pracujte spoločne s kolegami spoločnosti Danfoss Power Solutions a uplatnite váš zmysel pre detail a organizačné schopnosti pri koordinácií s rôznymi zúčastnenými stranami, audítormi a dodávateľmi. Spoločnosť Danfoss Power Solutions ako jedna z najväčších spoločností pôsobiacich v oblasti mobilnej hydrauliky, navrhuje, vyrába a predáva kompletný sortiment hydraulických a elektronických súčiastok. Využite svoje vedomosti a skúsenosti, aby ste sa odlíšili.

Náplň práce zahŕňa
  • Príprava daňových priznaní k DPH pre interných zákazníkov (Slovensko a Európska Únia)
  • Kontrola a analýza záznamov pre DPH
  • Koordinácia v rámci Európskeho zúčtovacieho centra (EUSC) pri odstraňovaní chybovosti v záznamoch pre DPH
  • Príprava štatistických a iných výkazov na základe požiadaviek interných zákazníkov
  • Predkladanie podnetov na zlepšenie pracovných postupov
  • Získavanie informácii v oblasti DPH legislatívy v rámci EÚ a ich aplikácia v praxi
Požadujeme
  • Vzdelanie ekonomického smeru
  • Prax v oblasti daní a účtovníctva (min. 2 roky) so znalosťou zákona o DPH
  • Analytické myslenie, schopnosť pracovať s detailom, záujem o prácu s číslami
  • Iniciatíva pri získavaní nových informácií v oblasti DPH (Európska Únia)
  • Aktívna znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Znalosť anglického jazyka - aktívne slovom aj písmom (znalosť iných jazykov výhodou)

Keďže na ukončenie prijímacieho procesu nie je stanovený deadline, prijímací proces bude pokračovať až do obsadenia pracovnej pozície. Hneď po nájdení vhodného kandidáta už ďalšie žiadosti neprijímame.

Ak Vás daná pozícia zaujala, kliknite na odkaz nižšie alebo navštívte priamo stránku Danfoss career site (kliknite na Jobs/Search openings/Slovakia), vytvorte si prihlasovacie meno a zaregistrujte online svoju prihlášku.

Pre viac informácií k danej pozícii prosím kontaktujte Ivanu Peckovú, FA Team Leader ([email protected])

Profil spoločnosti
Pre viac informácií o spoločnosti, kliknite na nasledovný odkaz.
ID: 2394712  Dátum zverejnenia: 14.1.2016