Logo Danfoss Power Solutions a.s.

Technológ/Procesný inžinier

Danfoss Power Solutions a.s.

Považská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Od 1 800 EUR/mesiacOd 1800 EUR v hrubom v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Danfoss Power Solutions hľadá motivovaného, spoľahlivého a skúseného Technológa do výroby, ktorý bude zodpovedný za návrh a kvalifikáciu výrobného procesu nových produktov vo výrobnom závode v Považskej Bystrici.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
· Návrh technologického procesu.
· Tvorba a aktualizácia technologickej dokumentácie.
· Tvorba a udržiavanie systémových dokumentov - Process flow diagram, PFMEA, Control plan.
· Definovanie a zabezpečenie nástrojov, prípravkov a meradiel.
· Tvorba CNC programov a ich odlaďovanie na stroji.
· Zabezpečenie analýz meradiel a meracích systémov - MSA
· Optimalizácia výrobných procesov.
· Stanovenie a aktualizácia výkonných noriem.
· Analyzovanie príčin chýb a prestojov vo výrobe.
· Navrhovanie a zavádzanie nápravných opatrení za účelom zvyšovania kvality a efektivity výrobných procesoch.
· Implementácia inžinierskych zmien do výroby.
· Spolupráca pri výbere nových strojov a zariadení.
· Kvalifikácia nových výrobných procesov a výrobkov do sériovej výroby.

• Jednorazová (ročná) odmena.
• Systematický globálny Danfoss prístup v pravidelnom ročnom prehodnocovaní platu vzhľadom na dosahovaný osobný prínos a výkon.
• +2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
• Odmena pri životných a pracovných jubileách.
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
• Životné poistenie s 12-mesačným krytím.
• Jedáleň priamo v priestoroch spoločnosti.
• Firemné podujatia aj pre rodinných príslušníkov ako napr. „Family day“, výlety, prenájom plavárne, klziska, tenisový kurt, poukazy na masáž a do posilňovne.
• Moderné pracovné prostredie.
• Práca v medzinárodnej spoločnosti s medzinárodnými príležitosťami v oblasti kariérneho rastu a vzdelávania.
• Jazykové vzdelávanie.
• Doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy, Bytče + firemný autobus v rámci PB priamo do práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

· Minimálne vysokoškolské I. stupňa v oblasti strojárstva, automatizácie alebo v inom podobnom odbore
(technológia brúsenia výhodou)
· Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
· MS Excel, PowerPoint
· Skúsenosti s AutoCAD alebo Siemens NX výhodou

· SAP R/3 výhodou
· Programovanie v ISO kóde alebo CAM pre SIEMENS SINUMERIK

· Skúsenosti s IATF 16949 a nástrojmi 8D, SOPs, PFMEA, Control plan , MIFA (VSM)
· Znalosti technologických procesov
· Dobré znalosti v oblasti trieskového obrábania
· Schopnosť pracovať samostatne
· Pro-aktivita, flexibilita a spoľahlivosť

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4578055  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac