Operátor na výrobu 3D TV Plzeň

DANČ personální servis s.r.o.

Miesto práce
Plzenský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.10.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

skladanie a montáž 3D TV a LCD TV, mzda 3,10 eur/h čisté, týždenné zálohy, ubytovanie zabezpečené, doprava zdarma našim firemným autobusom (ODCHOD autobusu je 17.10.2014 z KOŠICE,ROŽŇAVA,R.SOBOTA,LUČENEC,ZVOLEN,PRIEVIDZA,TRENČIN), dochádzkový bonus 30 EUR, pracovné oblečenie a obuv zdarma,ranná smena 10 hodinová,práca na hlavný pracovný pomer, registrácia na tel.čísle 0915 204 001

práca na hlavný pracovný pomer, vyplácanie v CZ korunách

Informácie o výberovom konaní

POVINNÁ REGISTRÁCIA NA TEL: 0915 204 001

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

výroba 3D TV a LCD TV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

DANČ personal services je pracovná a personálna spoločnosť, pôsobiaca na českom a slovenskom trhu viac ako 19 rokov.

DANČ personal services je stabilná spoločnosť, ktorá v rámci stratégie neustáleho organického rastu v regióne buduje svoje meno v rámci Čiech, Slovenska a Nemecka. Sme známi našou profesionalitou, rýchlosťou reakcie, nasadením a odhodlaním doručiť klientovi požadovaný servis a tým mu pomôcť v raste a podpore jeho obchodnej stratégie. Práve z toho dôvodu je DANČ personal services preferovaným dodávateľom personálnych služieb pre množstvo spoločností.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1694455  Dátum zverejnenia: 13.10.2014