Manažér prodeje ( 80 000- 200 000 Kč)

Danaflex Group

Místo práce
Prostějov, Česká republika, Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

DGPack, člen Danaflex Group (výroba flexibilní obalů), hledá aktivní manažery prodeje flexibilních obalů.

Náplň práce:
Zodpovědnost za dosažení cílů prodeje, růstu a ziskovosti daného regionu.
Se zaměřením na regiony CEE, DACH, Francie, Benelux, Severní Evropa, Velká Británie, Skotsko, Jižní Evropa.
Manažer odpovídá za správu portfolií zákazníků v regionu. Identifikuje a získává nové zákazníky s výrazným potenciálem růstu. Komunikuje se stávajícími i potenciálními zákazníky “face to face” a vytváří vztahy “win-win”. Očekáváme, že obchodní manažer získá do 6 měsíců první objednávky. Zpočátku manažer prodeje řídí prodej z ruských výrobních závodů, později po vybudování české pobočky z České republiky.

Pracovní povinnosti:
Analytické činnosti:
• Analyzovat trh potenciálních zákazníků flexibilních obalů. Definovat potřeby zákazníků a klíčové nákupní faktory
• Vyhodnotit příležitosti zákazníku, trendy a definovat aspirace
Identifikovat klíčové osoby s rozhodujícími pravomocemi, osoby odpovědné za nákup a rozvíjet úzké vztahy s nimi
• Vyhodnotit cenové kategorie, ve kterých zákazníci nakupují podobné produkty
• Analyzovat současný roční objem zákazníků každého typu flexibilního obalu a analyzovat konkurenty
Vytváření silných vztahů se zákazníky
• Vytvořit silné, víceúrovňové vztahy “win – win” se stávajícími a novými zákazníky. Řešit neshody v oblasti kvality.
• Vypracovat a udržovat plán rozvoje pro každého zákazníka

Účast na technickém procesu
• Porozumět potřebám a rozvíjet požadavky zákazníků
• Identifikovat zdroje a akční plány a jejich realizace u zákazníků, včetně řešení problémů
• Zajistit vzorky potřebných produktů pro potenciální zákazníky
• Podílet se na testování pilotních výrobků pro potenciální zákazníky
• Schvalovat výrobní technologie s potenciálními zákazníky a zavádět je do výrobních kapacit

Dohled nad sestavováním rozpočtu
• Řídit rozpočet prodejních aktivit a podávat zprávu o konkurence schopnosti těchto cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v mladé, ambiciózní a dynamicky se rozvíjející společnosti, kariérní příležitosti. Příležitost podílet se na vzniku nového výrobního závodu.
Plat: 80 000 – 200 000 Kč/měsíčně

Informace o náboru

Pro další informace kontaktujte
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kvalifikace a zkušenosti
- Nejméně 3 až 5 let zkušeností s prodejem v oblasti flexibilních obalů.
- Vysokoškolské vzdělání

Vedoucí kompetence: Silné osobní a komunikační dovednosti, silné analytické schopnosti a dovednosti, znalost prodeje a zákazníků, odolnost.
Plynulé komunikační dovednosti minimálně ve 2 jazycích ze zemí následujících regionů: CEE, DACH, Francie, Benelux, Severní Evropa, Velká Británie a Skotsko, Jižní Evropa.
Nutná plynulá angličtina.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Danaflex byla založena v roce 2001 a je jedním z největších dodavatelů flexibilních obalů. Danaflex má vedoucí postavení na ruském trhu. Sídlo firmy se nachází v ruské Kazani a firma nyní disponuje 3 výrobními závody světové třídy.
Danaflex Group je dodavatelem flexibilních obalů a vysoce kvalitních obalových fólií pro velké množství potravinářských, nepotravinářských a průmyslových odběratelů. Dodáváme naše výrobky leadrům na trhu, nadnárodním společnostem, včetně společností Nestlé, Lays, Pepsi-Co, Mondelez, Unilever a Jacobs Douwe Egberts.

Nyní Danaflex investuje do výstavy čtvrtého výrobního závodu v Prostějově, prvního v České republice. Během několika měsíců bude zahájena výstavba nového výrobního závodu, s názvem DGPack.
Adresa společnosti

- Kazan, Republic of Tatarstan
ID: 3150709  Dátum zverejnenia: 3.8.2017