Údržbár firemného areálu a správca vozového parku

DANAE VISION

Miesto práce
Dolné Rudiny 17, 01001 Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o prevádzkové priestory, areál a vozový park.
Náplň práce:
● pravidelná údržba troch firemných budov a ich zariadení
● starostlivosť o vozový park (13 vozidiel)
● údržba zelene a komunikácii v areáli firmy
● v zime starostlivosť o vykurovanie
● drobné remeselné práce na objektoch
● technická výpomoc vedúcemu výroby a IT manažérovi
● aj možnosť skráteného úväzku

● dynamická zmyslu plná práca, ktorej náplň umožňuje sebarealizáciu pre zručného "domáceho majstra"
● dobrý pracovný kolektív
● stabilita a perspektíva
● pre pracovníka a príslušníkov jeho najbližšej rodiny zabezpečená zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku

Podmienkou zaradenia do výberu je zaslanie životopisu s prehľadom praxe, uvedením manuálnych a remeselných zručností.

Firma si vyhradzuje právo kontaktovať iba najviac vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technika

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Uprednostníme manuálne zručného pracovníka s praxou v rôznych oblastiach údržby a so základnou znalosťou práce s PC.

• Popredný výrobca a distribútor okuliarových šošoviek, rámov a optických a oftalmologických prístrojov s 23-ročnou tradíciou na Slovensku a 17-ročnou pôsobnosťou v Českej republike,
• Výhradný distributor japonských okuliarových šošoviek HOYA a šošoviek vlastnej značky DANAE VISION
• Výhradný distributor okuliarových rámov licencovaných značiek Celine Dion, Flair, Head, I-Spax, Jurier, Swing.
• Zástupca spoločností SHIN NIPPON a TAKUBOMATIC - japonských výrobcov optických prístrojov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DANAE
Dolné Rudiny 17
010 01 Žilina
ID: 3070387   Dátum zverejnenia: 19.5.2017