Údržbár a správca budov, areálu a vozového parku

DANAE VISION

Miesto práce
Dolné Rudiny 17, 01001 Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
november
Ponúkaný plat (brutto)
po skúšobnej dobe 700 - 750 € pri plnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o prevádzkové priestory, areál a vozový park stredne veľkej firmy. Náplň práce:

● pravidelná údržba, opravy, predchádzanie škodám na prevádzkach
● drobné remeselné práce na objektoch (bežné elektrikárske, zámočnícke, maliarske, vodoinštalatérske a montážne práce ...)
● údržba zelene v areáli firmy
● v zime starostlivosť o vykurovanie v troch budovách
● starostlivosť o vozový park
● podľa potreby asistencia IT technikovi a technikovi vo výrobe
● príležitostne činnosť šoféra

● dynamická zmyslu plná práca, ktorej náplň umožňuje sebarealizáciu pre zručného "domáceho majstra" a získanie hodnotných skúseností
● dobrý kolektív
● stabilita a perspektíva
● pre pracovníka a príslušníkov jeho najbližšej rodiny zabezpečená zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku
● 1x ročne rodinný pobyt v rekreačnom stredisku

Podmienkou zaradenia do výberu je zaslanie životopisu s prehľadom praxe, uvedením manuálnych a remeselných zručností a ideálne aj kontaktov na zistenie pracovných referencií - emailom, faxom alebo poštou.

Firma si vyhradzuje právo kontaktovať iba najviac vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technika

Vodičský preukaz

B

Uprednostníme manuálne zručného pracovníka s praxou v rôznych oblastiach údržby a znalosťou práce s PC.

• Popredný výrobca a distribútor okuliarových šošoviek, rámov a optických a oftalmologických prístrojov s 22-ročnou tradíciou na Slovensku a 15-ročnou pôsobnosťou v Českej republike,
• Výhradný distributor japonských okuliarových šošoviek HOYA a šošoviek vlastnej značky DANAE VISION
• Výhradný distributor okuliarových rámov licencovaných značiek Celine Dion, Flair, Head, I-Spax, Jurier, Swing.
• Zástupca spoločností SHIN NIPPON a TAKUBOMATIC - japonských výrobcov optických prístrojov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DANAE
Dolné Rudiny 17
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Branislav Bužek
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2801347   Dátum zverejnenia: 7.11.2016