Account manager v zdravotnícko - technickom odbore pre polovicu Slovenska

DANAE VISION s.r.o.

viacdenné služobné cesty v rámci polovice SR, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
11/2015
Mzdové podmienky (brutto)
podľa obchodného výkonu zvereného regiónu a plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poradenstvo a podpora predaja okuliarových šošoviek a prístrojov pre očné optiky formou každodenných stretnutí so stálymi aj novými odberateľmi zvereného regiónu
• písomná príprava na stretnutia, práca s prehľadmi odberov a produktovými štatistikami
• prezentácia ponúkaného portfólia, technická podpora, vyjednávanie podmienok spolupráce
• denný reporting, aktívna komunikácia s nadriadenými a ostatnými oddeleniami firmy
• participácia na marketingových projektoch a stratégiách pre podporu dlhodobej spolupráce s klientom
• monitoring konkurencie a vývoja na optickom trhu
• výpomoc pri riešení platobnej disciplíny

• neustále sa rozvíjajúci zdravotnícko - technický odbor
• školenia, odborný a profesionálny rast
• vybudovaná klientela (22-ročná pôsobnosť firmy)
• motivačné ohodnotenie zamerané na dosahovanie cieľov
• dlhodobá perspektíva
• firemné vozidlo, notebook, iPad a mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu e-mailom.

Najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na 1. kolo osobných pohovorov do Banskej Bystrice alebo Žiliny. Finalisti sa zúčastnia 2. kola v sídle firmy v Žiline.

Firma si vyhradzuje právo kontaktovať len relevantných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika a obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• záujem o prácu v zdravotne a technicky zameranej obchodnej sfére
• výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• kreativita v stratégiách pre podporu dlhodobej spolupráce s klientom
• ľahké porozumenie technickým informáciám o produktoch
• príjemné a prirodzené vystupovanie
• aktívna angličtina vítaná

Popredný distribútor v odbore očná optika s 30-ročnou tradíciou na Slovensku a 22-ročnou pôsobnosťou v Českej republike. Výhradný predajca japonských okuliarových šošoviek HOYA, DANAE VISION a japonských optických a oftalmologických prístrojov REXXAM a TAKUBOMATIC. Distribútor inovatívnej terapeutickej okuliarovej šošovky MiYOSMART na spomalenie nárastu krátkozrakosti u detí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2274504  Dátum zverejnenia: 4.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa obchodného výkonu zvereného regiónu a plnenia cieľov