Referentka odbytu zdravotníckeho sortimentu

DANAE VISION s.r.o.

Miesto práce
Sídlo firmy Danae - Dolné Rudiny 17, okres Žilina
Termín nástupu
máj 2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická práca na odbyte okuliarových šošoviek v striedavých 8 - hodinových pracovných zmenách od 8,00 / 9,00 / 10,00 / 11,00.

• preberanie objednávok a ich následné počítačové spracovanie
• telefonické poradenstvo (po zaškolení do odboru očná optika)
• zákaznícky servis - riešenie dotazov, pripomienok, návrhov odberateľov
• komunikácia s pracovníkmi výroby, skladu, expedície
• komunikácia so zverenými dodávateľmi
• tvorba sprievodných evidencií a ostatné administratívne práce

• ponúkame dlhodobú perspektívu vo firme s 23-ročnou tradíciou v rámci výroby a distribúcie očnej optiky
• dynamická a rôznorodá práca umožňuje zaujímavú sebarealizáciu a získavanie hodnotných skúseností
• neustále vzdelávanie sa v technicko-zdravotníckom odbore zabraňuje pocitom stagnácie pracovníkov bežným pri pomalšie sa vyvíjajúcich odboroch
• v mladom kolektíve uplatňujeme progresívne pracovné postupy tímovej práce
• odborná špecializácia zákazníkov - očných optikov - je zárukou práce s príjemnými ľuďmi na vysokej úrovni
• pre pracovníkov a príslušníkov ich najbližšej rodiny je zabezpečená komplexná zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu e-mailom

• Najvhodnejšie uchádzačky budeme kontaktovať s pozvaním na 1. kolo osobných pohovorov.
• Do 5 finalistiek bude pozvaných na 2. kolo pohovorov.
• Vzhľadom na podrobný popis prac. pozície ďalšie informácie poskytneme len účastníkom osobných pohovorov.
• Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačky s vyhovujúcim životopisom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gymnázium alebo SŠ technického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Počet rokov praxe

2

Práca je vhodná pre nadpriemernú stredoškoláčku, alebo mladú vysokoškoláčku, ktorá hľadá zmysluplnú a dynamickú prácu a pre prijatie do našej firmy má nasledovné predpoklady:

• technický typ
• analytické myslenie
• presnosť a precíznosť
• flexibilitu a angažovanosť
• dobré komunikačné schopnosti
• príjemné vystupovanie, príjemný hlas
• predpoklady pre prácu v tíme
• vysoké pracovné nasadenie
• akceptácia striedavej prac. doby: 8.00-16.45 / 9.00 - 17.45 / 10.00-18.45 / 11.00-19.45

Popredný distribútor v odbore očná optika s 30-ročnou tradíciou na Slovensku a 22-ročnou pôsobnosťou v Českej republike. Výhradný predajca japonských okuliarových šošoviek HOYA, DANAE VISION a japonských optických a oftalmologických prístrojov REXXAM a TAKUBOMATIC. Distribútor inovatívnej terapeutickej okuliarovej šošovky MiYOSMART na spomalenie nárastu krátkozrakosti u detí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1162799  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou