Operátor - plastikár

DAN Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Novozámocká 222, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ihneď príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiacprémie, odmeny , 13. príp. 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca len pre mužov !! - kombinovaná pracovná doba :
1. Obsluha výrobných liniek pri výrobe plastových rúr a hadíc, konkrétne odoberanie výrobkov z liniek, pracovná doba v hlavnej výrobe v štyroch 12- hodinových smenách od pondelka do štvrtka, potom piatok, sobota a nedeľa vždy voľno, v párny pondelok nástup o 10,00 hod., v nepárny pondelok nástup až o 18,00 hod.

nadpriemerný plat s každoročným intervalom navyšovania, dôchodkové pripoistenie, podnikové stravovanie za 8 Euro mesačne , pracovné oblečenie, sociálny program ,13. plat a mimoriadne odmeny, pracovná zdravotná služba

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači zašlú svoj životopis e-mailom : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

VZV

Počet rokov praxe

15

oprávnenie na vysokozdvižný vozík a prax v tejto oblasti výhodou , nie je absolútne nevyhnutná podmienka, firma zabezpečí absolvovanie kurzu na VZV aj s jeho úhradou.

Výroba výrobkov z plastov ( viď : www.danslovakia.sk )

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2736212  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac