Samostatný účtovník

DAN-FARM, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 65, 930 52 Blahová, Trnavský kraj, Dunajská Streda
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie účtovnej agendy spoločnosti podľa platných zákonov a účtovných predpisov,
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, pokladní a bánk,
- účtovanie obstarania majetku na príslušné majetkové účty, vedenie inventárneho majetku, pohybov majetku, inventarizácia,
- kontrola platieb, záväzkov a pohľadávok,
- kontrola skladového hospodárstva,
- spracovávanie daňových výkazov a priznaní na DPH,
- vypracovávanie ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel atď.),
- vypracovávanie ročných účtovných závierok,
- zodpovednosť za mesačné závierky a reporting pre štátne orgány,
- spolupráca s audítorom a štátnymi orgánmi (daňový úrad, sociálna poisťovňa, colný úrad atď.),
- štatistické výkazy.

- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- jazykové kurzy a ďalšie možnosti vzdelávania
- práca pre medzinárodnú spoločnosť

Prosíme o zaslanie štruktúrovaného CV na uvedenú e-mailovú adresu. V prípade, že bude uchádzač/ka vyhovovať daným kritériám bude kontaktovaný/á telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- 2-4 roky skúseností v komplexnom účtovníctve
- komunikatívnosť
- zmysel pre detail a presnosť
- samostatnosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- znalosť informačného systému NAVISION je výhodou

Sme spoločnosť so zahraničným kapitálom, zaoberajúca sa rastlinnou výrobou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavná 65
930 52 Blahová

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2803216   Dátum zverejnenia: 9.12.2016