Stolár - obsluha CNC strojov v nábytkárskej výrobe

DAMONAX, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 483, 908 72 Závod, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (motivačné platové ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme technicky zdatného človeka na obsluhu a programovanie CNC strojov (CNC fréza, hranovacia linka) pre výrobu nábytku. Vybraný uchádzač bude na základe technickej dokumentácie opracovávať dielce z melamínu, MDF a masívu, kontrolovať, prípadne upravovať program, obsluhovať stroje a vymieňať nástroje. Uchádzač bude zodpovedný za kvalitu obrobených dielcov.
Staňte sa súčasťou domácej výroby kvalitných kuchynských liniek, detských izieb, predsiení a kancelárskeho nábytku.

- práca v príjemnom pracovnom prostredí
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu
- stravovanie zabezpečené v areáli pracoviska
- možnosť ubytovania v areáli pracoviska
- benefity vyplývajúce z činnosti firmy
- zázemie stabilnej spoločnosti

Prosíme uchádzačov, aby zaslali svoj životopis s uvedením tel. kontaktu na [email protected], do predmetu správy uveďte "OBSLUHA CNC". Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

drevárske, stolárske, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vhodné pre stolárov, pre technicky zdatných ľudí, aj pre uchádzačov so strojárskym a elektrotechnickým vzdelaním
- zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť, presnosť
- práca s technickou dokumentáciou
- základné znalosti práce s počítačom

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (ALZA, SCONTO, XXXLutz). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, predsiene a kancelárie pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá. Ak máte záujem, vidieť ako to u nás vyzerá, nájdete nás na youtube pri zadaní kľúčového slova "DAMON kuchyne" alebo zadajte link: www.youtube.com/watch?v=dvSH6FMbJcA
ID: 3163094  Dátum zverejnenia: 2.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (motivačné platové ohodnotenie)