Operátor CNC strojov

DAMONAX, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 483, 908 72 Závod, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (motivačné platové ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na CNC strojoch v drevárskom priemysle (hranovacia linka, CNC fréza) - výroba kuchynských liniek a individuálneho nábytku
- údržba stroja a nástrojov
- práca s drevom
- stroje sú ovládané počítačom
- ak ste šikovný, pracovitý a chcete sa učiť nové veci môžte počítať s vyšším finančným ohodnotením

- možnosť ubytovania priamo v areáli pracoviska v novozrekonštruovanej ubytovni
- stravovanie zabezpečené v areáli
- zázemie stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v mladom kolektíve a s modernou technológiou a v príjemnom pracovnom prostredí
- benefity vyplývajúce z činnosti firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

drevárske, stolárske, strojárske, programovanie

- vhodné pre stolárov, pre technicky zdatných ľudí, aj pre uchádzačov so strojárskym a elektrotechnickým vzdelaním
- ZAUČÍME VÁS
- zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť, presnosť
- práca s technickou dokumentáciou
- základné znalosti práce s počítačom

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (ALZA, SCONTO, XXXLutz). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, predsiene a kancelárie pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá. Ak máte záujem, vidieť ako to u nás vyzerá, nájdete nás na youtube pri zadaní kľúčového slova "DAMON kuchyne" alebo zadajte link: www.youtube.com/watch?v=dvSH6FMbJcA
ID: 2114281  Dátum zverejnenia: 12.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (motivačné platové ohodnotenie)