Asistentka logistiky a evidencie

DAMONAX, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 483, 90872, Závod, okres Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (motivujúci plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v modernom závode (nábytok) evidencia a spracovanie došlých a vystavených objednávok,
- sledovanie parametrov výroby - štatistické vyhodnotenie činnosti firmy,
- príprava podkladov pre mzdovú účtovníčku a vedenie administratívnej agendy

- osobný a profesionálny rozvoj v mladom kolektíve,
- zamestnanecké benefity vyplývajúce z činnosti firmy,
- kontakt s modernými postupmi a technológiami

V prípade záujmu posielajte svoj životopis e-mailom na [email protected]. Po spracovaní údajov pozveme na pohovor len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Očakávame:
- chuť byť lepší,
- vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti,
- samostatnosť,
- tímovosť,
- zodpovedný prístup k pracovným úlohám,
- ochotu rýchlo sa učiť nové veci

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (ALZA, SCONTO, XXXLutz). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, predsiene a kancelárie pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá. Ak máte záujem, vidieť ako to u nás vyzerá, nájdete nás na youtube pri zadaní kľúčového slova "DAMON kuchyne" alebo zadajte link: www.youtube.com/watch?v=dvSH6FMbJcA
ID: 2059978  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (motivujúci plat)