Montážnik/ montér kuchýň a nábytku

DAMON - TRADE s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž kuchynských liniek a iného nábytku vyrobených na mieru klientovi
- miesto výkonu práce je u klienta

- pre šikovných a zručných pracovníkov výborné platové ohodnotenie
- k dispozícii firemné vozidlo, telefón a všetko potrebné náradie
- dlhodobá práca v prosperujúcej spoločnosti
- zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- prax v montáži nábytku alebo stolárske vzdelanie
- spoľahlivosť, zručnosť, zmysel pre detail
- zodpovedný prístup, flexibilita, nasadenie a pracovitosť
- vodičský preukaz skupiny B a prax v riadení

Spoločnosť zaoberajúca sa dizajnovaním, výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (KIKA, SCONTO). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, spálne, predsiene pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá.

Páričkova 25/A
821 02 Bratislava
ID: 751097   Dátum zverejnenia: 11.10.2016