Ekonomická office managerka

DAMON - TRADE s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Páričkova 25/A, 821 08 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Táto pozícia je jedna z kľúčových v našej spoločnosti
- zodpovednosť za ekonomickú agendu a prehľady obchodnej spoločnosti
-spoluzodpovednosť za výber nových pracovníkov a čiastočná personalistika
- zapájanie sa do obchodnej a marketingovej činnosti
-komunikácia s vybranými dodávateľmi a odberateľmi

- spracovanie došlých a vystavených faktúr
- zabezpečenie a príprava podkladov pre externé účtovníctvo, komunikácia s bankou, poisťovňami, inštitúciami
-vedenie pokladne / evidencia hotovosti

-office-managerské práce
- operatívne činnosti vyplývajúce z aktivít spoločnosti
- možnosť realizácie vlastných nápadov

Bližšie zameranie z horeuvedených činností sa určí po pohovore podľa schopnosti uchádzača
Iné výhody
- dynamická práca v prosperujúcej spoločnosti
- možnosť stať sa lepší
- benefity vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- veľký priestor k realizácii nových kreatívnych nápadov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, humanitné
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý

Administratívne a ekonomické znalosti:
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
áno
- tvorivé myslenie
- zodpovednosť, precíznosť, orientácia na detail
- flexibilita, samostatnosť, aktivita, lojalita
- zvládanie stresových situácií
- chuť učiť sa nové veci
- organizačné schopnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (KIKA, SCONTO). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, spálne, pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá. Výroba je vybavená najmodernejšími CNC strojmi, hlavne nemeckej výroby, ale uplatnenie si nájdu i klasické drevárske profesie.
Nachádza sa v obci Závod, okres Malacky.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Spracovanie dreva, výroba nábytku
V prípade záujmu pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu personalne@damon.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie!
Páričkova 25/A Zobraziť na mape
821 08 Bratislava
ID: 1432394   Dátum zverejnenia: 6.6.2014
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: DAMON - TRADE s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke