Vodič MKD

DAMIRA s.r.o.

Miesto práce
Malacky, Bratislavský kraj, Bratislava, Maďarsko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy ťahač + náves v krajinách EU , najmä CZ, SK, DE, HU/EXPORTY-IMPORTY/. * Kompletizácia prepravných dokumentov.* Starostlivosť o pridelené vozidlo. Systém preprav /1-3 otoče týždenne , podla destinácie - 45 hodinové týždenné odpočinky čerpané zásadne doma(SK) .Potrebná prax minimálne 2 roky v medzinárodnej doprave, čistý register trestov,karta vodiča,ďalšie osvedčenia sú výhodou. Prioritou je ako spokojnosť zákaznika, tak spokojnosť našich zamestnancov. Nástup možný ihneď.* Orientačná výška mzdy 1300 -1600€ Netto za / mesiac.

Motivujúce platobné podmienky. Po každom odpracovanom roku zvyšenie základu mzdy. Viančné a vernostné odmeny.

Sme medzinárodná dopravná spoločnosť Damira s.r.o so sidlom v Malackách. Hľadáme ďalších vodičov na kamion /MEGA/ - rozširujeme vozovy park. Prioritou je ako spokojnosť zákaznika, tak spokojnosť našich zamestnancov. Máme záujem o vodičov zo všetkých regionov Slovenska. Prosim ponuky posielať na mailovu adresu, damira.s.r.o@gmail.com (Životopis, posledné psychotesty,poprípade iné osvedčenia )

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

-Flexibilita
-Spoľahlivosť
-Zodpovednosť
-Psychotesty
-ADR - výhodou (nie je nutna)
- Trestná bezúhonnosť
- Kvalifikačná karta vodiča
- Digitálna tachografová karta
- Zakladna technická zručnosť
- Schopnosť dorozumieť sa aspoň v jednom z jazykov ( DE/HU/ANG)
- Schopnosť samostatného riešenie pracovných záležitostí

Sme medzinárodná dopravná spoločnosť Damira s.r.o so sídlom v Malackách. Zaoberáme sa prepravami v EU, no orientujeme sa najmä na krajiny DE, SK, CZ, HU. Spolupracujeme len som stabilnými a dlhodobo pôsobiacimi spoločnosťami na medzinárodnom trhu.Prioritou je ako spokojnosť zákazníka, tak spokojnosť našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Pribinová 18/9
90101 MALACKY
ID: 2473862   Dátum zverejnenia: 1.11.2016