Obchodný zástupca senior

Damedis s.r.o.

Miesto práce
Dukelských hrdinov 34, Zvolen 960 01
Termín nástupu
08.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
500-1000€ + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste vytrvalý a hlavne ochotný zabrať a tvrdo pracovať?

Spoločnosť Damedis je dlhodobo rastúca firma, ktorá je vlastníkom značky PrintLine - top značky v oblasti alternatívnych náplní do tlačiarní. Po tom ako sa veľmi úspešne usadila na Českom trhu, kde aj naďalej rastie, sa rozhodla expandovať na Slovensko.

Na slovensku fungujeme už tretí rok a hľadáme ďalších pracovitých ľudí na pozíciu “obchodný zástupca senior”.

Pokiaľ chcete pohodlnú prácu, ani nečítajte ďalej.

Pokiaľ sa ale nebojíte tvrdej práce, v obchode ste si už niečo prešli, vzhliadli ste sa v ňom a chcete sa posunúť ďalej, možno práve Vy ste tým, koho hľadáme.

Prihláste sa len v prípade, že:
- ste zvyknutý za seba nechať hovoriť výsledky
- máte skúsenosti a výsledky v obchode
- problémy beriete ako výzvu
- tvrdá práca Vám nerobí problémy
- chcete sa stať súčasťou atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej firmy

Náplňou práce sú telefonáty potenciálnym zákazníkom, starostlivosť o vytvorených klientov, vybavovanie objednávok a reklamácií. Po zabehnutí aj návštevy VIP klientov. Keďže sa pobočka na Slovensku len rozbieha, top členovia tímu budú mať možnosti postupu na vedúce pozície spoločnosti.

- štandardné benefity ako stravenky a pod.
- služobný telefón
- služobné auto na pracovné účely
- množstvo ďalších benefitov na základe pracovných výsledkov

Nehľadíme na vzdelanie, vek, pohlavie… Jediné, čo nás zaujíma je správny prístup a predchádzajúce výsledky. Tešíme sa na človeka, ktorý je ochotný na sebe ďalej pracovať a naučiť sa nové veci. Takýto človek u nás dostane dôveru, dobrý kolektív a za dobre odvedenú prácu aj primeranú odmenu.

Pokiaľ ste sa našli vo vyššie uvedených riadkoch a chceli by ste sa nájsť aj u nás, pošlite Váš životopis na praca@damedis.sk.

Na pohovore uchádzačom poskytneme všetky potrebné informácie k tomuto pracovnému miestu. Ak sa Vám neozveme do troch týždňov, vybrali sme iného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požiadavky pre túto pozíciu sú:
- ochotu a schopnosť efektívne telefonicky oslovovať zákazníkov
- odvahu sa naučiť nové veci a túhu byť najlepší
- brať obchod ako príležitosť ľuďom pomôcť
- dobré výsledky v predchádzajúcich aktivitách (prácach, brigádach, praxi, štúdiu, športe…)

Velkoobchodni firma zaměřena na IT se sidlem v Brne.

Dukelských hrdinov 34
96001 Zvolen
Česká republika
ID: 2829713   Dátum zverejnenia: 28.11.2016