Business Development Manager

Damco Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní logistická společnost přijme nového kolegu/kolegyni pro sales oddělení na pozici Business Development Manager. Požadujeme minimálně 4 roky praxe na obdobné pozici, zkušenosti z logistiky - konkrétně OCE a AIR přeprava (podmínkou), plynulá angličtina, silné vyjednávací a komunikační schopnosti, vytrvalost, houževnatost. Hlavní zodpovědnost této pozice: akvizice nových klientů, znalost přinést nový business od prvního kontaktu po finální uzavření smlouvy.
Nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti, nadstandardní ohodnocení, benefity náležející k této pozici.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2073381  Dátum zverejnenia: 7.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.