Manažér pre veľkoobchod kuchýň a interiérov Dalno

Dalno Trade s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 5 000 EUR/mesiacplat pozostáva z fixnej a variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenský výrobca kuchýň a interiérov Dalno hľadá do tímu obchodného manažéra pre veľkoobchod.
Náplňou práce je :

-  stretnutia a riešenie obchodnej spolupráce s potencionálnymi ako aj už aktívnymi veľkoobchodnými partnermi
-  aktívne vyhľadávanie nových VO partnerov
- zaškoľovanie partnerov do firemného softvéru 3D Creator
- zabezpečovanie aktuálneho servisu všetkých noviniek pre partnerov
- riešenie výstavných vzoriek pre nové štúdia

Profesia si vyžaduje prácu v kancelárii (základňa Dalno Dolný Kubín) ako aj cestovanie za zákazníkmi (Slovensko, Česko). Podmienkou je skúsenosť v oblasti poradenstva či predaja kuchýň a nábytku na mieru.

- produktové zľavy
- firemný automobil za účelom pracovných ciest
- firemný telefón
- firemný notebook

Podmienkou je prax v oblasti maloobchodu či veľkoobchodu predaja kuchýň a interiérov na mieru. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Očakávame tímového hráča s tzv "drajfom". Sme mladý, dynamický kolektív s maximálnym nasadením. Pridáš sa ?

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Slovenská značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh. Autorizované a domovské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4639986  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac