Operátor nápojových a tovarových automatov Nitra

Dallmayr Vending & Office k. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda od 900 eur (spolu základná a pohyblivá zložka mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce spočíva v prevádzke, údržbe, dopĺňaní nápojových a tovarových automatov v meste Nitra.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Informácie v pracovné dni do 15:30 hod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nie je podmienka

Vodičský preukaz

B

vysoké pracovné nasadenie, príjemné vystupovanie pri komunikácii so zákazníkom

Prevádzkovanie a servis nápojových, tovarových automatov a kávovarov po celom Slovensku, predaj surovín do automatov. Vedenie štýlovej kaviarne a ponuka bohatého sortimentu kávy a čajov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2331981  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda od 900 eur (spolu základná a pohyblivá zložka mzdy)