Operátor nápojových a tovarových automatov Banskobystrický kraj (BB, ZV) Brigáda na leto.

Dallmayr Vending & Office k. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda od 800 eur (spolu základná a pohyblivá zložka mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupovanie počas dovolenkového obdobia. Náplň práce spočíva v prevádzke, údržbe, dopĺňaní nápojových a tovarových automatov v meste Banská Bystrica, Zvolen a blízkom okolí a ďalšia pracovná náplň s tým spojená

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkom. Vysoké pracovné nasadenie.

Prevádzkovanie a servis nápojových, tovarových automatov a kávovarov po celom Slovensku, predaj surovín do automatov. Vedenie štýlovej kaviarne a ponuka bohatého sortimentu kávy a čajov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2331974  Dátum zverejnenia: 7.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda od 800 eur (spolu základná a pohyblivá zložka mzdy)