Dispečer

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
01.12.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie denných a periodických kontrol kotolní.
• Sleduje komunikáciu s RS kotolní, kontrola poruchových stavov a funkčnosti RS na základe prevádzkového predpisu dispečingu.
• Denné sledovanie a zapisovanie barometrického tlaku, vykurovacej krivky, regulačného stupňa, vonkajšej teploty
• Nahlasovanie zmien vykurovacej krivky a zmeny vykurovacej krivky v riadiacich systémoch
• Sledovanie a evidencia prichádzajúcich hlásení o poruchách prevádzky kotolní.
• Nahlasovanie zistených porúch
• Evidencia všetkých porúch a sťažností v v programe
• Nadstavenia a zabezpečenie automatického odpisu stavu meračov a kontrola správnosti odpisu,
• Informovanie o spotrebe plynu predpísanou formou
• Zabezpečenie štatistického vyhodnocovanie porúch v priebehu roka a s tým súvisiace programové úpravy.
• Spracovávanie a vyhodnocovanie štandardov kvality v zmysle Z.z.č.316/2008.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojnícke, energetika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ďalšie odborné požiadavky:
  • Kuričský preukaz - podmienkou
  • Obsluha tlakových zariadení - výhodou,
  • Obsluha regulačných staníc plynu - výhodou
  • Znalosť legislatívy v oblasti bezpečnosti technických zariadení a životného prostredia
  • Znalosť všetkých ostatných zákonov súvisiacich s výkonom činností v danej oblasti ( metrológia, technické normy )
Osobnostné predpoklady:
  • zodpovedný prístup k práci
  • samostatnosť pri riešení problémov
  • proaktivita

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 1865177  Dátum zverejnenia: 6.10.2014