Pre-sales technický konzultant

Daktela

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Daktela spravuje jednu z největších VoIP infrastruktur v CEE regionu, kterou každý den používá několik stovek firemních zákazníků. Naším hlavním produktem je cloudové multikanálové kontaktní centrum, které umožňuje firmám jednoduše zpracovávat požadavky zákazníků přes mnoho komunikačních kanálů - telefon, email, webový chat, SMS nebo Facebook Messenger.

Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu, který bude pomáhat s návrhy technických řešení a tvorbou nabídek.

Nabízíme ideální příležitost se naučit a vyzkoušet si spoustu nových věcí, realizovat své nápady, které jsou v praxi používány celou řadou zákazníků.

Vhodné i pro absloventy.

Náplň práce

Prezentace našich řešení zákazníkům a obchodním partnerům
High level návrh technického řešení a příprava obchodní nabídky
Školení našich zákazníků a obchodních partnerů, například nové verze a funkcionality
Komunikace feedbacku od zákazníků dovnitř firmy a podílení se na jejich vývoji společně s development týmem

Požadujeme

Dobré prezentační a komunikační dovednosti
Obchodní myšlení a selský rozum
Orientace v problematice telekomunikací nebo kontaktních center je výhodou, ale není nutné
Angličtina - středně pokročilá
Člověka co se nebojí učit nové věci a technologie a dokáže věci dotáhnout do konce

Nabízíme

Pracoviště v centru Prahy s dobrým MHD spojením.
Nemáme open space kancelář, ale samostatné kanceláře pro týmy o cca 5-6 lidech.
Pozice je vhodná pro absolventy.
Daktela hradí mimopracovní kulturní aktivity, abyste se mohli kvalitně zrelaxovat.
Obědy platí celé firma a vaří nám skvělý šéfkuchař Radek Šubrt.
Dvakrát ročně rozdělujeme odměny podle dosaženého zisku firmy.

5 náhodných faktů o naší společnosti

Věděli jste, že mezi naše zákazníky patří renomované společnosti jako například Mall.cz, Invia.cz, T-Mobile, Dial Telecom, Mountfield a že se budete podílet na spravě firemní IP telefonie pro zákazníky v Dubaji, Polsku nebo Maďarsku?

Věděli jste, že Daktela je virtuálním mobilním operátorem a že dokážeme v callcentru zpracovávat a nahrávat hovory z mobilních telefonů? A máme s tím velké plány.

Věděli jste, že podporujeme firemní offsite aktivity typu laser game, motokáry apod a následně tyto hrátky zakončíme v dobré restauraci?

Rádi sportujete? Skvěle, máme posilovnu přímo v budově a plavání nabízíme zdarma v nedalekém plaveckém bazénu.

Věděli jste, že si u nás můžete vybrat jaký notebook budete chtít používat? Macbook, Linux nebo snad Windows?

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3040631  Dátum zverejnenia: 3.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.