PHP Programátor - Telekomunikace

Daktela

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Daktela spravuje jednu z největších VoIP infrastruktur v CEE regionu, kterou každý den používá několik stovek firemních zákazníků. Naším hlavním produktem je cloudové multikanálové kontaktní centrum, které umožňuje firmám jednoduše zpracovávat požadavky zákazníků přes mnoho komunikačních kanálů - telefon, email, webový chat, SMS nebo Facebook Messenger.

Hledáme kolegu, který nám bude pomáhat se současným rozvojem webové platformy pro kontaktní centra. Budete součástí menšího, cca osmi členného vývojového týmu, který okupuje samostatnou kancelář.

Náplň práce:

  • Programování v PHP a Javascriptu - spolupráce na vývoji webové platformy pro kontaktní centra pro zpracování telefonních hovorů, webových chatů, SMS, emailů a sociálních sítí (Facebook, Twitter)
  • Integrační práce a toolování - integrace naší platformy přes API do produktů třetích stran jako např. SMS konektory, CRM, řečová analýza, nahrávání obrazovek apod.
  • Studium nových věcí a jejich implementace do praxe

Požadujeme:

  • Zkušenosti s PHP včetně OOP
  • Zkušenosti s Javascriptem (používáme Angular, jQuery)
  • Zkušenosti s vývojem v prostředí LAMP (Linux, Apache, Mysql, PHP)
  • Zkušenosti s vývojem frontendových aplikací (používáme Bootstrap)
  • Zkušenosti s návrhem API a jeho implementaci
  • Člověka co se nebojí učit nový věci a technologie a dokáže věci dotáhnout do konce

Nabízíme:

  • Pracoviště v centru Prahy s dobrým MHD spojením
  • Nemáme open space kancelář, ale samostatné kanceláře pro týmy o cca 5 lidech
  • Pozice je vhodná pro absolventy, kteří mají chuť se učit nové věci
  • Obědy platí celé firma a vaří nám skvělý šéfkuchař Radek Šubrt
  • Vlastní výběr laptopu a operačního systému
  • Dvakrát ročně rozdělujeme odměny podle dosaženého zisku firmy

5 náhodných faktů o naší společnosti:

  • Věděli jste, že mezi naše zákazníky patří renomované společnosti jako například Mall.cz, Invia.cz, T-Mobile, Dial Telecom, Mountfield a že se budete podílet na spravě firemní IP telefonie pro zákazníky v Dubaji, Polsku nebo Maďarsku?
  • Věděli jste, že Daktela je virtuálním mobilním operátorem a že dokážeme v callcentru zpracovávat a nahrávat hovory z mobilních telefonů? A máme s tím velké plány.
  • Věděli jste, že podporujeme firemní offsite aktivity typu laser game, motokáry apod a následně tyto hrátky zakončíme v dobré restauraci?
  • Rádi sportujete? Skvěle, máme posilovnu přimo v budově a plavání nabízíme zdarma v nedalekém plaveckém bazénu.
  • Věděli jste, že si u nás můžete vybrat jaký notebook budete chtít používat? Macbook, Linux nebo snad Windows?

Pokud máte o nabízenou pozici zájem pošlete nám prosím svůj životopis na jobs at daktela.com

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2920370  Dátum zverejnenia: 3.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.