Zoraďovač CNC strojov

DAHA-REAL, s.r..o

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mladá Boleslav
  • Ponúkaný plat (brutto): výborné platové podmienky
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
zoraďovanie CNC strojov, robotár/obsluha automatických robotických zvarovacích robotov/,tooling specialist, formár/SŠ strojárske/, zoraďovanie a údržba foriem zvarovacej technologie
Iné výhody
ubytovanie, odev, obuv.....
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť DAHA REAL, s.r.o.disponuje veľkým počtom zamestnancov ako na Slovensku tak v Čechách a zaoberá sa prevažne priemyselnýou a strojárskou ponukou prác.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
technické, elektrotechnické, strojárske
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
3

Spoločnosť DAHA-REAL je českou spoločnosťou, ktorá spolupracuje so spoločnosťou Schnellecke Devínska Nová Ves a Lozorno. Hľadáme pracovníkov na operátorov linky,pracovníkov VZV, vodočov a vodičov C a E. Spoločnosť zamestnáva ľudí aj v českej republike.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Počet zamestnancov
50
Vybérové konanie sa uskutočňuje na Slovensku, osobným pohovorom
Hlavná 27 Zobraziť na mape
90031 STUPAVA
ID: 1254653   Dátum zverejnenia: 16.5.2012
Lokalita: Mladá Boleslav
Spoločnosť: DAHA-REAL, s.r..o
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke