Zoraďovač CNC strojov

DAHA-REAL, s.r..o

Miesto práce
Mladá Boleslav
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
výborné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zoraďovanie CNC strojov, robotár/obsluha automatických robotických zvarovacích robotov/,tooling specialist, formár/SŠ strojárske/, zoraďovanie a údržba foriem zvarovacej technologie

ubytovanie, odev, obuv.....

Vybérové konanie sa uskutočňuje na Slovensku, osobným pohovorom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť DAHA REAL, s.r.o.disponuje veľkým počtom zamestnancov ako na Slovensku tak v Čechách a zaoberá sa prevažne priemyselnýou a strojárskou ponukou prác.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť DAHA-REAL je českou spoločnosťou, ktorá spolupracuje so spoločnosťou Schnellecke Devínska Nová Ves a Lozorno. Hľadáme pracovníkov na operátorov linky,pracovníkov VZV, vodočov a vodičov C a E. Spoločnosť zamestnáva ľudí aj v českej republike.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hlavná 27
90031 STUPAVA
ID: 1254653   Dátum zverejnenia: 16.5.2012