Wellness poradce, manažer

Dagmar Jirků

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika, Polsko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 25000 Kč/měsíc, po zapracování vyšší

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

práce na PC z domova, uživatelská úroveň na internetu, orientace v IT výhodou, vyřizování po telefonu, případně osobně, možnost vlastních podnikatelských aktivit...

Zaměstnanecké výhody, benefity

při úspěšné činnosti firemní dovolené a další finanční benefity

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

wellness

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy
.NET - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ambiciózní a vytrvalý člověk, s tvůrčí aktivitou, školící systém k dispozici, podpora firmy, dobrá komunikace s lidmi výhodou...

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Wellness podnikání, zdravý životní styl, sportovní výživa, zdravé hubnutí. Nabízíme množství výrobků jako například zdravá snídane, sportovní výživa H24 a další.

Při registraci je od účastníků vybírán jednorázový vstupní poplatek 1800Kč.
ID: 1737323  Dátum zverejnenia: 19.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10000 - 25000 Kč/měsíc, po zapracování vyšší