Elektromontér

DAG SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie elektromontážnych prác podľa projektovej dokumentácie a pokynov vedúceho montéra na zákazkach v rámci východného Slovenska.

-motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku je potrebné zaslať na
e-mailovú adresu: person@dagslovakia.sk, mati@dagslovakia.sk, smolucha@dagslovakia.sk
-na výberové konanie budú uchádzači pozvaní telefonicky, resp. e-mailom,
-oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- odborná spôsobilosť elektrotechnik na riadenie činnosti elektrotechnických zariadení § 22, 23 Vyhl. 508/2009 Z. z.,
- dobré technické a teoretické znalosti v oblasti elektrotechniky,
- znalosť čítania projektovej dokumentácie,
- schopnosť tímovej spolupráce,
- flexibilita.

Stavebná a obchodná spoločnosť zaoberajúca sa riadením stavieb a komplexnou realizáciou HSV a PSV vrátane prípravných prác.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DAG SLOVAKIA, a. s.
Volgogradská 9
080 01 Prešov
ID: 2763147   Dátum zverejnenia: 12.10.2016