Mistr výroby SK

Daechang Seat s.r.o.

Místo práce
Okres Kysucké Nové Mesto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro posílení našeho týmu oddělení kvality v současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Mistr do výroby

Místo výkonu práce: Kysucké Nové Město

Náplň práce:

  • řídí svěřený úsek výroby na určené výrobní směně
  • koordinuje a kontroluje práci podřízených výrobních zaměstnanců na jednotlivých projektech (výrobních linkách), případně odděleních
  • zastupuje výrobního asistenta pro danou výrobní linku v případě nepřítomnosti
  • zabezpečuje a organizuje práci v jednotlivých výrobních provozech
  • dbá na dodržování a koordinuje dodržování BOZP a 5S
  • zabezpečuje denní sběr údajů výroby dle požadavku nadřízeného pracovníka do denních reportů výroby, zabezpečuje pravidelná uvolňování výroby
  • kontroluje dodržování plánů výroby a koordinuje činnosti výroby potřebná k jejich dosažení
  • provádí školení operátorů
  • řídí pracovní činnosti s vazbami na další technologické a pracovní úseky
  • evidování technických údajů o průběhu a výsledcích práce
  • spolupracuje s odd. kvality, údržby, logistiky při řešení denních problémů výroby

Požadavky na uchazeče:

  • vzdělání SOU s maturitou
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním provozu min. 1 rok velkou výhodou
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • ochotu pracovat na směny
  • ochotu pracovat přesčas
  • řidičský průkaz sk. B.

Nástup: Ihned / Dohodou

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • měsíční bonusy
  • půlroční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • stabilní zaměstnání

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jiným uchazečům. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti Daechang Seat, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2341030  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.