Samostatná/ý účetní (SR)

Daechang Seat s.r.o.

Místo práce
Kysucké Nové Mesto, Okres Kysucké Nové Mesto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro posílení našeho týmu oddělení kvality v současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici SPECIALISTA FINANCÍ (SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ)

Místo výkonu práce: Kysucké Nové Město

Náplň práce:

  • odpovědnost za ekonomické a účetní faktory nově vzniklé společnosti na Slovensku
  • zpočátku vedení účetnictví
  • daňová problematika (komunikace s úřady, bankami, auditory a s dceřinnou společnosti v ČR)
  • reportování mateřské společnosti
  • zpracování statistik
  • zpracování směrnic
  • zpracování účetní závěrky (měsíční, roční)

Požadavky na uchazeče:

  • praxe v oblasti kvality na obdobné pozici podmínkou
  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost MS Office Office na dobré úrovni
  • samostatnost, časová flexibilita, ochota práce přesčas

Nástup: Ihned / Dohodou

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • měsíční, půlroční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • služební mobilní telefon
  • stravenky zdarma
  • příjemné pracovní prostředí

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jiným uchazečům. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti Daechang Seat, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2339490  Dátum zverejnenia: 24.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.