Špecialista kvality / quality specialist

DAECHANG SEAT SK s. r. o.

Miesto práce
Športová 2792, 024 01 Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1000€ ~

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie interných reklamácií a požiadaviek
• udržovanie stávajúcich kontrolných plánov, revízia na základe zmien
• vedenie jednotlivých kontrol podľa plánu
• kontrola kvality s využitím 8 D procesov (spracovanie reportu v 8 D)
• účasť na vývoji a nábehu nových produktov
• spracovávanie a aktualizácia kontrolných postupov pre jednotlivé pracoviská
• navrhovanie nápravných opatrení pre interné zákaznícke reklamácie
• vyhodnocovanie kvalitatívnych výsledkov výroby (Pareto / Interní PPM)
• vyhodnocovanie strát vo výrobe
• vedenie tímu inšpektorov kvality/výstupnej kontroly
• kooperácia s inými oddeleniami

- zaujímavé platové ohodnotenie
- mesačné bonusy
- služobný mobilný telefón
- stravné lístky
- príjemné pracovné prostredie
- stabilné zamestnanie

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Ak Vás nebudeme kontaktovať v priebehu 20 dní od doručenia Vášho životopisu, bola vo výberovom konaní daná prednosť iným uchádzačom. Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti Daechang Seat, s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z., o ochrane osobných údajov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• prax v oblasti kvality na obdobnej pozícii výhodou nie podmienkou (so záujmom o technické prostredie)
• komunikatívna znalosť AJ
• znalosť MS Office na dobrej úrovni
• samostatnosť, časová flexibilita, ochota práce nadčas
• odolnosť voči stresu

Daechang Seat, s.r.o. je výrobca komponentov pre automobilový priemysel, s pobočkami v 5 krajinách sveta, je popredným dodávateľom pre spoločnosti Kia a Hyundai. Hlavným výrobným programom sú rámy automobilových sedačiek. V roku 2007 bola otvorená pobočka v Českej Republike, ktorá teraz zamestnáva približne 360 zamestnancov. V roku 2015 bola otvorená pobočka na Slovensku, ktorá v súčasnosti zamestnáva približne 150 zamestnancov.

Športová 2792
024 01 Kysucké Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Vrábeľová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2365807   Dátum zverejnenia: 21.9.2016