Data Entry officer

DACHSER Slovakia a. s.

Miesto práce
Krajná 29, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna podpora pobočky v Nemecku
• Zadávanie dát do systému
• Spracovávanie a sledovanie zásielok
• Kontrola dát
• Vytváranie reportov
• Ad hoc administratívne úlohy
• Denná komunikácia s pobočkami firmy

Sme stabilnou, prosperujúcou spoločnosťou. Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu, ktorá bude súčasťou priateľského, dynamického tímu. Na začiatku Vám poskytneme plné zaškolenie, budete fungovať ako "dvojička" s kolegom, ktorý Vám všetko vysvetlí a zaučí Vás. Navyše budete mat priamu podporu nadriadeného zodpovedného za pobočku.
Naše IT systémy sú jednoduché a intuitívne, ľahko sa s nimi naučíte pracovať. Po skúšobnej dobe Vám poskytneme systém zamestnaneckých benefitov, ako napr. zdravotné voľno a vitamínové produkty, darčekové poukážky, príspevok na jazykové vzdelávanie, ročné a vernostné odmeny, podporujeme šport, relax. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami.

Informácie o výberovom konaní

Ak máte :
• Zmysel pre detail a precíznosť
• Zodpovednosť
• Dobré komunikačné zručnosti

a ste tímový hráč tak nám neváhajte poslať životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

IBM Lotus Notes - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kolegu/kolegyňu s praxou v oblasti na podobnej, alebo rovnakej pozícii, s veľmi dobrými komunikačnými zručnosťami, predovšetkým osobnými a telefonickými. Mali by ste vedieť dobre si zorganizovať svoj pracovný čas a priority.
Znalosť anglického jazyka je potrebná, znalosť nemeckého jazyka je výhodou. Ak pokojne zvládate aj náročnejšie situácie a máte v sebe potrebnú dávku asertivity, tešíme sa na Váš životopis.

Koncern DACHSER prostredníctvom 163 vlastných pobočiek a 3 822 denných liniek v rámci European Logistics obsluhuje územie Európy ako aj severnej Afriky a Stredného východu. Pritom spája vlastné medzinárodné spoločnosti vo väčšine európskych krajín s dlhoročnými, spoľahlivými partnermi. Medzinárodne štandardizované procesy zaisťujú jednotný systém služieb, v ktorom všetky pobočky sledujú svoje ciele s rovnakými pracovnými postupmi a organizačnými predpismi.

Letecká a námorná preprava spoločnosti DACHSER je postavená na celosvetovej sieti vlastných medzinárodných spoločností a silných miestnych partneroch. Dnes má DACHSER Air & Sea Logistics zastúpenie po celom svete na 137 pracoviskách s viac ako 2 879 zamestnancami. Každoročne spoločnosť DACHSER prepraví medzi kontinentmi viac ako 452 000 leteckých zásielok a viac ako 300 000 námorných zásielok

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DACHSER Slovakia a. s. Logistické centrum Bratislava
Logistický park č.1126
900 55 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Haráková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2827690   Dátum zverejnenia: 25.11.2016