V súčasnosti hľadáme:

Referent reklamačného oddelenia

DACHSER Slovakia a.s.
Logistický park Lozorno 1126, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné spracovanie reklamačných prípadov, ich evidencia a archivácia
  • evidencia sťažností klientov, analýza a informovanie iných oddelení za účelom nápravných opatrení
  • komunikácia s poisťovňami, príprava podkladov a následná likvidácia poistných prípadov
  • nahlasovanie poistných prípadov do zmluvných poisťovní
  • vedenie evidencie poistených zásielok
  • komunikáciu s ostatnými pobočkami spoločnosti a ich partnermi za účelom riešenia reklamácii
  • prípravu denného hlásenia svojmu nadriadenému
  • vedenie evidencie poškodených zásielok v sklade
  • zisťovanie zodpovednej pobočky, alebo oddelenia ktoré bolo zodpovedné za vzniknutú škodu / reklamáciu
  • komunikáciu s právnym zástupcom spoločnosti ohľadom zastupovania v súdnych konaniach
  • kontrolu a evidenciu škodových faktúr prijatých od klientov
  • znalosť poistných podmienok zazmluvnených spoločností a Všeobecných zasielateľských podmienok
  • evidenciu poistného plnenia z pobočiek a poisťovní
  • príprava podkladov na preplatenie škodových faktúr zo strany klientov, alebo iných pobočiek spoločnosti a ich partnerov

Sme stabilnou, prosperujúcou medzinárodnou spoločnosťou, pôsobíme v oblasti logistiky. Zamestnancom, ktorí majú záujem na sebe pracovať, poskytujeme možnosť kariérneho rozvoja. Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu, ktorá bude súčasťou priateľského, dynamického tímu. Na začiatku Vám poskytneme plné zaškolenie, budete fungovať ako "dvojička" s kolegom, ktorý Vám všetko vysvetlí a zaučí Vás. Navyše budete mat priamu podporu nadriadeného zodpovedného za oddelenie. Pracovať budete v jednozmennej prevádzke.Víkendy sú voľné. Dôležitou hodnotou v našej spoločnosti je dostatok voľného času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
Naše IT systémy sú jednoduché a intuitívne, ľahko sa s nimi naučíte pracovať. Po skúšobnej dobe Vám poskytneme zamestnanecké benefity, ako napr. zdravotné voľno, darčekové poukážky, príspevok na jazykové vzdelávanie, ročné a vernostné odmeny, podporujeme šport, relax. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

základná znalosť problematiky
znalosť nemeckého jazyka výhodou
systematickosť, vzťah k organizácii práce
veľmi dobré komunikačné zručnosti
schopnosť riešiť konfliktné situácie pokojnou cestou

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 2821676  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + zamestnanecké benefity