Referent leteckej prepravy

DACHSER Slovakia a. s.

Miesto práce
Krajná 29, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza požiadaviek zákazníka na leteckú prepravu v importnom smere
- Rozhodovanie o spôsobe vykonania prepravy so zreteľom na potreby a priority zákazníka
- Spracovanie cenových dopytov, vypracovanie cenových ponúk pre zákazníkov a zahraničných agentov
- Dojednanie prepravných podmienok
- Zabezpečenie a realizácia leteckých prepráv pre zákazníkova a zahraničných agentov
- Sledovanie a kontrola procesu priebehu prepravy
- Spolupráca s inými internými, externými oddeleniami podieľajúcimi sa na zabezpečení prepravy ako colné oddelenie, pozemná zberná preprava
- Aktívna komunikácia s leteckými a handlingovým spoločnosťami a hlavne DACHSER pobočkami po celom svete
- Komplexná starostlivosť a aktívna komunikácia s prideleným okruhom zákazníkov

Čo u nás nájdete:
- Zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
- Stabilnú pracovnú dobu od 08.00 do 16.30
- Zohraný tím mladých ľudí, v ktorom sa budete fajn cítiť. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto sme pripravení učiť Vás a odpovedať na Vaše otázky. Podpora nadriadeného je u nás samozrejmosťou.
- Príležitosť ďalšieho rozvoja je u nás štandardom..
- Príležitosť denne komunikovať so zákazníkmi po celom svete a s kolegami so zahraničných pobočiek. U nás Vaša angličtina nezaspí.
- Jednoduché a intuitívne IT systémy, s ktorými sa ľahko naučíte pracovať
- Samozrejme systém benefitov, ktoré podporia vaše zdravie, relax a vzdelávanie.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis . Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je júl 2017. Termín nástupu dohodou, uvítame čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

IBM Lotus Notes - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čím nás oslovíte:
- Máte vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa, najlepšie ekonomického zamerania
- Vaše znalosti z oblasti prepravy vítame, ale nie sú nevyhnutnou podmienkou
- Radi komunikujete, dokonca aj v angličtine, aj keď viete, že nie je perfektná,
- Kamarátite sa s počítačom a nezľaknete sa nových IT systémov a software
- Vaša motivácia neklesá, keď Vám veci hneď nevychádzajú podľa Vašich predstáv
- Ak máte vzťah k administratívnej práci, uvažujete analyticky a dokážete si spájať súvislosti do jedného celku.

Koncern DACHSER prostredníctvom 163 vlastných pobočiek a 3 822 denných liniek v rámci European Logistics obsluhuje územie Európy ako aj severnej Afriky a Stredného východu. Pritom spája vlastné medzinárodné spoločnosti vo väčšine európskych krajín s dlhoročnými, spoľahlivými partnermi. Medzinárodne štandardizované procesy zaisťujú jednotný systém služieb, v ktorom všetky pobočky sledujú svoje ciele s rovnakými pracovnými postupmi a organizačnými predpismi.

Letecká a námorná preprava spoločnosti DACHSER je postavená na celosvetovej sieti vlastných medzinárodných spoločností a silných miestnych partneroch. Dnes má DACHSER Air & Sea Logistics zastúpenie po celom svete na 137 pracoviskách s viac ako 2 879 zamestnancami. Každoročne spoločnosť DACHSER prepraví medzi kontinentmi viac ako 452 000 leteckých zásielok a viac ako 300 000 námorných zásielok

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DACHSER Slovakia a. s. Logistické centrum Bratislava
Logistický park č. 1126
900 55 Lozorno
ID: 2576482   Dátum zverejnenia: 27.6.2017