Referent leteckej prepravy

DACHSER Slovakia a. s.

Miesto práce
Krajná 29, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priamy kontakt so zákazníkom
- zabezpečenie spracovania a realizácie obchodných prípadov
- získavanie a spracovanie cenových ponúk, potrebných dokladov na preclenie
- vystavenie prepravných dokladov
- komunikácia s leteckými spoločnosťami
- vybavovanie sťažností, reklamácií
- fakturovanie, poisťovanie zásielok
- evidenciu a archivovanie jednotlivých obchodných prípadov

Sme stabilnou, prosperujúcou medzinárodnou spoločnosťou, pôsobíme v oblasti logistiky. Zamestnancom, ktorí majú záujem na sebe pracovať, poskytujeme možnosť kariérneho rozvoja. Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu, ktorá bude súčasťou priateľského, dynamického tímu. Na začiatku Vám poskytneme plné zaškolenie, budete fungovať ako "dvojička" s kolegom, ktorý Vám všetko vysvetlí a zaučí Vás. Navyše budete mat priamu podporu nadriadeného zodpovedného za oddelenie. Pracovať budete v jednozmennej prevádzke.Víkendy sú voľné. Dôležitou hodnotou v našej spoločnosti je dostatok voľného času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
Naše IT systémy sú jednoduché a intuitívne, ľahko sa s nimi naučíte pracovať. Po skúšobnej dobe Vám poskytneme zamestnanecké benefity, ako napr. zdravotné voľno, darčekové poukážky, príspevok na jazykové vzdelávanie, ročné a vernostné odmeny, podporujeme šport, relax. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

IBM Lotus Notes - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť anglického jazyka potrebná
- znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni
- veľmi dobré komunikačné zručnosti, vysoká miera zodpovednosti, flexibilita
- schopnosť konštruktívneho riešenia úloh, kreativita, logické myslenie
- prax v odbore výhodou

Koncern DACHSER prostredníctvom 163 vlastných pobočiek a 3 822 denných liniek v rámci European Logistics obsluhuje územie Európy ako aj severnej Afriky a Stredného východu. Pritom spája vlastné medzinárodné spoločnosti vo väčšine európskych krajín s dlhoročnými, spoľahlivými partnermi. Medzinárodne štandardizované procesy zaisťujú jednotný systém služieb, v ktorom všetky pobočky sledujú svoje ciele s rovnakými pracovnými postupmi a organizačnými predpismi.

Letecká a námorná preprava spoločnosti DACHSER je postavená na celosvetovej sieti vlastných medzinárodných spoločností a silných miestnych partneroch. Dnes má DACHSER Air & Sea Logistics zastúpenie po celom svete na 137 pracoviskách s viac ako 2 879 zamestnancami. Každoročne spoločnosť DACHSER prepraví medzi kontinentmi viac ako 452 000 leteckých zásielok a viac ako 300 000 námorných zásielok

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DACHSER Slovakia a. s. Logistické centrum Bratislava
Logistický park č.1126
900 55 Lozorno
ID: 2576482   Dátum zverejnenia: 4.11.2016