V súčasnosti hľadáme:

Manipulačný pracovník

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Logistický park Lozorno, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preberanie, manipuláciu, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov
  • práca s čítačkou - skenerom
  • otvorenie a uzatvorenie brán pred a po vykládke a uzatvorenie skladových priestorov mimo nakládky a vykládky vozidiel
  • efektívne využitie skladového priestoru
  • oznamovanie dôležitých okolností súvisiacich s prevádzkou skladu (poruchy, stavy ohrozujúce prevádzkyschopnosť skladu, havarijné situácie, ohrozenie BOZP alebo PP, úrazy,...)
  • zaevidovanie a vyhotovenie dokumentácie pri poškodených zásielkach, prípadne i za ich spracovanie, spísanie zápisu o poškodení zásielky

Sme stabilnou, prosperujúcou medzinárodnou spoločnosťou, pôsobíme v oblasti logistiky. Zamestnancom, ktorí majú záujem na sebe pracovať, poskytujeme možnosť kariérneho rozvoja. Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu, ktorá bude súčasťou priateľského, zohraného tímu. Na začiatku Vám poskytneme plné zaškolenie, zodpovedný kolega na zmene Vám všetkko vysvetlí a zaučí Vás. Navyše budete mat priamu podporu nadriadeného zodpovedného za sklad. Fungujeme v dvojzmennej prevádzke, poobedné a nočné zmeny. Všetky príplatky preplácame výrazne nadštandardne voči zákonníku práce. Víkendy sú voľné. Budete pracovať s modernými elektronickými pracovnými pomôckami, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné.
Dôležitou hodnotou v našej spoločnosti je dostatok voľného času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života. Nadčasy sú len príležitostné.
Po skúšobnej dobe Vám poskytneme zamestnanecké benefity, ako napr. zdravotné voľno, darčekové poukážky, príspevok na jazykové vzdelávanie, ročné a vernostné odmeny, podporujeme šport, relax. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami. Sídlime v nových, moderných priestoroch novovybudovanej pobočky. Stravovanie zabezpečujeme v modernej kantíne, v ktorej poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál.

Informácie o výberovom konaní

Pracovisko v logistickom parku pri Lozorne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Ideálny uchádzač by mal mať základné, učňovské, alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike a mal by byť manuálne zručný. Tiež by mal byť schopný rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou v práci. Reálne skúsenosti s prácou na vysokozdvižnom vozíku sú výhodou. Mal by vedieť fungovať v tíme a dobre komunikovať, ochotný vymieňať informácie a navzájom si pomáhať. Nemal by mať problém s prácou v zmenách (poobedná 13.45 – 22.00, nočná 22.00 – 06.00). Dôležitá je sebadisciplína, pracovitosť a záujem o dlhodobé zamestnanie.
Ak pokojne zvládate aj rušnejšie situácie a máte v sebe potrebnú dávku asertivity, tešíme sa na Váš životopis.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 1989054  Dátum zverejnenia: 9.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou