Dispečer, s odmenami možnosť zárobku až do 2000€

dabeda, s.r.o.

Miesto práce
Staviteľská 1B, 83104 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia práce vodičov, komunikácia s vodičmi, operatívne riešenie vzniknutých situácií
- organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na hospodárnosť, platnú legislatívu a termínové požiadavky klientov
- sledovanie a registrácia informácie o trasách s tovarom - monitorovací systém
- rezervácia tranzitných poplatkov a dotácia platobných kariet
- príprava podkladov pre administratívne oddelenie, kontrola úplnosti a správnosti vyúčtovania CMR
- kontrola a vedenie evidencie oddelenia DISPO /úplnosť objednávok prepravy, tacho – výtlačkov, atď./
- administratívne práce spojené s prácou dopravného oddelenia
- včasné nahlásenie mimoriadnych udalostí pri preprave
- administratívne činnosti vyplývajúce z práce na danej pozícii

- stabilné zamestnaniezázemie perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v doprave a logistike
- pracovná zmluva so stabilnou spoločnosťou, NIE AGENTÚROU!
- dobrý kolektív
- zaujímavá práca: široká škála úloh, ktoré sa riešia na danej pozícii
- možnosť získať množstvo skúsenosti (logistika, marketing, koordinácia, obchod)
- práca v dynamickej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď, prípadne dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika,

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- znalosť MAĎARSKÉHO A SÚČASNE ANGLICKÉHO jazyka na dobrej úrovni nutná
- znalosť ďalšieho jazyka (nemčina, ruština, srbochorvátčina)- jazyka je vítaná
- zmysel pre zodpovednosť a dôslednosť
- skúsenosti s MS Outlook, Word, Excel
- dobré komunikačné schopnosti
- chuť pracovať a učiť sa
- asertivita
- prax na podobnej pozícii v doprave a logistike je vítaná, nie je však nutná
- precíznosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- logické myslenie
- aktívny prístup k práci

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s manažmentom s 30 ročným skúsenosťami v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy. Máme bohaté znalosti a kontakty v oblasti transportu a logistiky. Naši pravidelní, stabilní a spokojní odberatelia sú garantom, že naše služby poskytujeme profesionálne a seriózne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2494378  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou