Hlavný dispečer

dabeda, s.r.o.

Miesto práce
Staviteľská 1B, Bratislava
Termín nástupu
Nástup možný ihneď, príp. dohodou.
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia, riadenie a motivácia malého tímu dispečerov v kamiónovej doprave
- kontrolovanie práce dispečerov z hľadiska efektivity prepravy, platnú legislatívu a termínové požiadavky klientov
- komunikácia s vodičmi
- organizovanie a kontrola správneho vedenia evidencie o prepravách
- kontrola a riadenie úhrady cestných poplatkov a mýt
- riadenie a kontrola finančných transakcií na platobných kartách vodičov
- organizácia striedania a rotácie vodičov na turnusy
- aktívna komunikácia so spolupracujúci spoločnosťami v zahraničí
- podpora pri riešení poistných udalostí a nehôd
- podpora personálneho oddelenia pri nábore a školení nových vodičov
- príprava podkladov a evidencií pre mzdové a účtovné účely
- komunikácia a reportovanie smerom k vedeniu spoločnosti
- ostatné činnosti vyplývajúce z práce na danej pozícii

- stabilné zamestnanie
- možnosť profesionálneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie

Požadovaná prax na obdobnej pozícii v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy min. 1 rok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- znalosť maďarského jazyka na dobrej úrovni nutná
- znalosť nemeckého ALEBO anglického jazyka
- zmysel pre zodpovednosť a dôslednosť
- skúsenosti s MS Outlook, Word, Excel
- dobré komunikačné schopnosti
- chuť pracovať a učiť sa
- asertivita
- prax na podobnej pozícii vítaná, nie je však nutná

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s manažmentom s 30 ročným skúsenosťami v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy. Máme bohaté znalosti a kontakty v oblasti transportu a logistiky. Naši pravidelní, stabilní a spokojní odberatelia sú garantom, že naše služby poskytujeme profesionálne a seriózne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2243257  Dátum zverejnenia: 15.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou