Junior Controller

IPEC (s), spol. s r.o.

Miesto práce
Logistický park Senec, okres Senec
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda a odmena podľa skúsenosti vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Príprava účtovných podkladov pre externú účtovnú firmu
2. Podpora Controllingu a spolupráca pri príprave podkladov v nasledujúcich oblastiach:
- finančné riadenie a Reporting projektov
- budovanie výkazníctva pre potreby finančného riadenia skupiny
- tvorba rozpočtov
- centrálny nákup
- tvorba výstupov pre potreby manažérskeho riadenia jednotlivých oddelení
3. Príprava podkladov v oblasti personálnej agendy:
- príprava mesačných podkladov pre spracovanie miezd, sledovanie dochádzky
- tvorba pracovných zmlúv a podkladov pri nástupe nových zamestnancov podľa zadaných štandardov
4. Práca s ERP systémom
- tvorba reportov v ERP Systéme
- podpora teamu pri ďalšom rozvoji systému

Ponúkame:
Pružný pracovný čas
Stravné listky
Firemné auto k dispozícii na firemné účely
mobil, aj pre súkromné účely
Podpora vo vzdelávaní
Medzinárodný pracovný tím
Priestor pre osobný rozvoj v danej oblasti s možnosťou kariérneho rastu

Miesto výkonu práce: Logistický park Senec. Možnosť vlastnej dopravy je nutná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ ekonomického zamerania, nie je však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Absolvovanie Obchodnej Akadémie je výhodou
- Prax 2 roky v účtovnej kancelárii alebo menšej firme, so skúsenosťou vedenia komplexného podvojného účtovníctva
- Prax v zodpovedajúcej oblasti Controlling výhodou
- Znalosti MS Office na pokročilej úrovni
- Pozitívny vzťah k ERP systémom podmienkou; znalosti, skúsenosti v práci s ERP Systémom výhodou
- Veľmi dobré analytické myslenie, pozitívny vzťah v práci s číslami a tabuľkami
- Štruktúrovaný prístup k riešeniu a plneniu úloh
- Schopnosť koncentrácie sa na úlohy
- Samostatnosť pri plnení zadania
- Schopnosť integrácie sa do teamu pri úlohách, týkajúcich sa viacerých oddelení

Obchodná značka IPEC Group patrí k významným poskytovateľom projektového manažmentu v oblasti stavebníctva na Slovensku, ale i v strednej a východnej Európe. Od svojho vzniku v roku 1993 zastrešovala svojimi spoločnosťami projekty s celkovou úžitkovou plochou vyše 800 tisíc m2 a hodnotou presahujúcou 500 mil. €. Vďaka IPEC Group vznikla jedna z najväčších logistických zón na Slovensku – logistický park pri Senci, ktorý zamestnáva vyše päť tisíc ľudí. IPEC Group aktuálne realizuje výstavbu R&D Centra v Senici pre spoločnosť Mahle, revitalizuje objekt D1 Center pri Senci a pripravuje niekoľko ďalších projektov.
Okrem developerskej činnosti sa IPEC Group zaoberá podporou zahraničného obchodu a medzinárodným investovaním.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2840135  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda a odmena podľa skúsenosti vybraného uchádzača