Asistent Kompletizácie Výroby

D-Nutrition s.r.o.

Miesto práce
Hečkova 7462/18, 831 51 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
20.05.2018
700 Eur Brutto v skúšobnej dobe (3 mesiace), 800 Eur Brutto po jej skončení. Plus príplatok na dopravu stravné lístky v hodnete 4 EUR za odpracovaný deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa venuje vývoju, formulácii, laboratórnemu testovaniu a kompletizácii výživových výrobkov. Táto pozícia zahŕňa prácu spojenú s balením a prípravou týchto doplnkov na vývoz. Nasledovné činnosti sú náplňou práce Asistenta Kompletizácie Produktov:
- Asistencia pri naskladňovaní surového a obalového materiálu.
- Príprava surového a obalového materiálu do kompletizačnej linky.
- Obsluha kompletizačnej linky podľa pokynov nadriadeného.
- Balenie skompletizovaných produktov a príprava na vývoz alebo ďalšie spracovanie.
- Prísne dodržiavanie hygienických a organizačných noriem spoločnosti.
- Prípadná výpomoc na inej prevádzke spoločnosti D-Nutrition s.r.o., kde firma zabezpečuje prepravu zdarma.

– Príspevok na dopravu.
– Stravné lístky v hodnote 4 Eur za odpracovaný deň.
– Obuv, oblečenie a pranie zdarma.
– Využívanie výživových doplnkov zdarma podľa podľa stanovených pravidiel.
– Práca v čistom a príjemnom prostredí.
– Možnosť sebarealizácie a osobný prínos v rýchlo rastúcej spoločnosti.
– Možnosť získania cenných skúseností a profesionálneho postupu.
– Platový rast v prípade lojálnosti a dodržanie zamestnaneckej disciplíny.

Prosíme zasielať CV na emailovú adresu. Znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka može uchádzača posunúť na popredné miesto vo výberovom konaní nakoľko spoločnosť obchoduje výlučne so zahraničím. Podmienkou prijatie je zdravotný preukaz ktorý hradíme po úspešnom výberovom konaní my. Ponúkané finančné ohodnotenie je minimálne a presná výška bude stanovená podľa kvality uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výživové doplnky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme vysoký štandard osobnej hygieny, príjemné vystupovanie a schopnosť práce pod tlakom.

Spoločnosť D-Nutrition s. r. o. je rýchlo rozvíjajúca sa firma pôsobiaca v oblasti výroby, vývoja a kompletizácie doplnkov výživy. Firma je exkluzívnym dodávateľom viacerých zahraničných spoločností. Cieľom je komplexná odborná starostlivosť zameraná na klienta a vysoká kvalita so zmyslom pre detail.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2990643  Dátum zverejnenia: 24.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 Eur Brutto v skúšobnej dobe (3 mesiace), 800 Eur Brutto po jej skončení. Plus príplatok na dopravu stravné lístky v hodnete 4 EUR za odpracovaný deň.