Asistent predaja / Skladník

D.N.I. - EU, s.r.o. - pobočka Košice

Miesto práce
Štúrova 27, Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a dopravcami
• Zodpovednosť za príjem objednávok od zákazníka a ich spracovanie
• Príjem tovaru a vedenie príslušnej dokumentácie
• Evidencia aktuálneho stavu zásob v skladovom systéme
• Dozeranie na správnosť uskladňovania tovaru
• Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob
• Príprava expedície tovaru
• Správa zákazníckych požiadaviek v internom systéme
• Príprava pravidelných reportov
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
• A iné projekty na základe inštrukcií priameho nadriadeného...

• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Motivujúce platové ohodnotenie
• Zaujímavé teambuildingové aktivity
• Stabilné zázemie

Informácie o výberovom konaní

Životopisy, prosíme, zasielajte v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového procesu do 1.3.2015.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy

Počet rokov praxe

2

• Znalosť ruského jazyka je výhodou
• Výborné komunikačné zručnosti
• Systematickosť, samostatnosť, zmysel pre detail a flexibilita
• Proaktívny a zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť rýchle si osvojiť nové vedomosti
• Silný tímový duch

Medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti predaja a distribúcie potravinových doplnkov a kozmetiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2011114  Dátum zverejnenia: 11.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie