Skladník / predavač

D.M.P. STEEL s.r.o.

Miesto práce
Račianska 69, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 základný plat + odmeny + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prebierka došlého tovaru, prijímanie tovarových zásob do skladu
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného tovaru
- Príprava a vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie tovaru a jeho príprava na expedíciu
- Vydávanie tovaru zákazníkom a tovaru určeného na expedíciu
- Nakládka a vykládka tovaru
- Kontrola pripraveného tovaru a dokladov pri ich výdaji
- Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- Zástup na predajni ako predavač
- Rozvozy a dovozy tovaru
- Jedná sa o kumulatívnu funkciu !

Stabilná práca na hlavný pracovný pomer.
Základný plat + odmeny (mesačné, za odpracované roky) + 13.plat .
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.
Príspevky zamestnávateľa na poistenia.

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na e-mail [email protected] .
Odpovedať budeme vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá a budú vybraný na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník / Skladovanie a logistika, Obchod a predaj

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, pracovitosť a svedomitosť.
Práca s vysokozdvižným vozíkom výhodou.
Znalosť produktov spoločnosti veľkou výhodou.

Spoločnosť D.M.P. STEEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998. Za ten čas zrealizovala množstvo úspešných dodávok pre domáce, ale i medzinárodne uznávané spoločnosti a bola partnerom pri mnohých projektoch doma aj v zahraničí.
Zaoberá sa veľko a maloobchodným predajom spojovacieho a kotviaceho materiálu a postupne sa zaradila medzi najväčších predajcov tohto sortimentu v SR.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3163665  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 základný plat + odmeny + 13.plat